Wegańskie smarowidła na domowym pieczywie

Wegańskie smarowidła na domowym pieczywie - Iwona Orzechowska-Zeidler | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Iwona Orzechowska-Zeidler
WYMIAR
11,29 MB
NAZWA PLIKU
Wegańskie smarowidła na domowym pieczywie.pdf
ISBN
1816924827391

OPIS

Pożywne i zdrowe smarowidła można przygotować niemal ze wszystkiego – lista produktów jest niezwykle bogata, a możliwości ich łączenia nieograniczone. Podane na samodzielnie upieczonym chlebie lub zaserwowane jako dip do chrupiących przekąsek czy pokrojonych w słupki świeżych warzyw stanowią pełnowartościowy i zdrowy posiłek na każdą porę dnia. Książka zawiera ponad 100 wypróbowanych przepisów na wegańskie i wegetariańskie smarowidła oraz domowe pieczywo.

Podane na samodzielnie upieczonym chlebie lub zaserwowane jako dip do chrupiących przekąsek czy pokrojonych w słupki świeżych warzyw stanowią pełnowartościowy i zdrowy posiłek na każdą porę ... Książka Wegańskie smarowidła na domowym pieczywie do kupienia na dobreksiazki.pl za jedyne 22,01 zł (Rabat 27%). Autor: Iwona Orzechowska-Zeidler, wydawnictwo: SBM. WEGAŃSKIE SMAROWIDŁA NA DOMOWYM PIECZYWIE w kategorii Kulinaria / Literatura £6.97 -
Pożywne i zdrowe smarowidła można przygotować niemal ze wszystkiego - lista produktów jest niezwykle bogata, a możliwości ich łączenia nieograniczone.

Podane na samodzielnie upieczonym chlebie lub zaserwowane jako dip do ... Przekazane na samodzielnie upieczonym chlebie lub zaserwowane jako dip do chrupiących przekąsek czy pokrojonych w słupki świeżych warzyw stanowią pełnowartościowy i zdrowy posiłek na każdą porę dnia. Książka posiada ponad 100 wypróbowanych przepisów na wegańskie i wegetariańskie smarowidła i domowe pieczywo. Podane na samodzielnie upieczonym chlebie lub zaserwowane jako dip do chrupiących przekąsek czy pokrojonych w słupki świeżych warzyw stanowią pełnowartościowy i zdrowy posiłek na każdą porę dnia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI