W poszukiwaniu własnych korzeni. Sztambuch rodziny

W poszukiwaniu własnych korzeni. Sztambuch rodziny - Jan Rzymełka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Rzymełka
WYMIAR
12,83 MB
NAZWA PLIKU
W poszukiwaniu własnych korzeni. Sztambuch rodziny.pdf
ISBN
7472430429255

OPIS

„W poszukiwaniu własnych korzeni. Sztambuch rodziny…” (pamiętnik, kronika) to gotowa do wypełniania książka z tablicami, które ułatwią nam poruszanie się po zakamarkach genealo­gii, tajemnicach i archiwach rodzinnych. Uzupełniając rubryki sztambucha zbudowanego na bazie prawie 25 lat doświadczeń autora, możemy poznać historię swojego rodu. Odpowiemy sobie na wiele szczegółowych pytań:• jakie są korzenie mojej rodziny?• skąd i kiedy przybyli moi przodkowie?• kiedy pojawiło się w dokumentach nazwisko mojej rodziny?• jakie cechy fizyczne i talenty mam po kądzieli (czyli po matce), a jakie po mieczu (czyli po ojcu)?Przy pomocy sztambucha docieramy do świata prawdziwego, aczkolwiek trochę zakurzone­go, nie zawsze wygodnego dla własnego sumienia, ale za to dalekiego od zafałszowań. Odkry­jemy tajemnicze historie bliskich, tragedie i romanse przodków. Przekonamy się, że warto zbierać pamiątki nie tylko po rodzicach i dziadkach. Ponadto, poszukiwanie prawdy o rodzinie, fascynujące i romantyczne zajęcie na wiele lat, da nam poczucie zakorzenienia.Wypełniony sztambuch pozwoli zbudować drzewo genealogiczne (jego schemat znajdzie­my wewnątrz). Będzie stanowić również relikwię rodzinną, którą można przekazać swoim dorosłym dzieciom, wnukom, aby kontynuowali poszukiwania. To wspaniały podarunek na urodziny, ślub czy złote gody.

Przeczytaj recenzję Sztambuch rodzinny, czyli w poszukiwaniu własnych korzeni. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! „W poszukiwaniu własnych korzeni.

Wydawnictwo Sonia Draga. Premiera: 2020-11-25.

POWIĄZANE KSIĄŻKI