W poszukiwaniu własnych korzeni. Sztambuch rodziny

W poszukiwaniu własnych korzeni. Sztambuch rodziny - Jan Rzymełka | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jan Rzymełka
WYMIAR
7,21 MB
NAZWA PLIKU
W poszukiwaniu własnych korzeni. Sztambuch rodziny.pdf
ISBN
6297701386270

OPIS

„W poszukiwaniu własnych korzeni. Sztambuch rodziny…” (pamiętnik, kronika) to gotowa do wypełniania książka z tablicami, które ułatwią nam poruszanie się po zakamarkach genealo­gii, tajemnicach i archiwach rodzinnych. Uzupełniając rubryki sztambucha zbudowanego na bazie prawie 25 lat doświadczeń autora, możemy poznać historię swojego rodu. Odpowiemy sobie na wiele szczegółowych pytań:• jakie są korzenie mojej rodziny?• skąd i kiedy przybyli moi przodkowie?• kiedy pojawiło się w dokumentach nazwisko mojej rodziny?• jakie cechy fizyczne i talenty mam po kądzieli (czyli po matce), a jakie po mieczu (czyli po ojcu)?Przy pomocy sztambucha docieramy do świata prawdziwego, aczkolwiek trochę zakurzone­go, nie zawsze wygodnego dla własnego sumienia, ale za to dalekiego od zafałszowań. Odkry­jemy tajemnicze historie bliskich, tragedie i romanse przodków. Przekonamy się, że warto zbierać pamiątki nie tylko po rodzicach i dziadkach. Ponadto, poszukiwanie prawdy o rodzinie, fascynujące i romantyczne zajęcie na wiele lat, da nam poczucie zakorzenienia.Wypełniony sztambuch pozwoli zbudować drzewo genealogiczne (jego schemat znajdzie­my wewnątrz). Będzie stanowić również relikwię rodzinną, którą można przekazać swoim dorosłym dzieciom, wnukom, aby kontynuowali poszukiwania. To wspaniały podarunek na urodziny, ślub czy złote gody.

Sztambuch rodziny…" (pamiętnik, kronika) to gotowa do wypełniania książka z tablicami, które ułatwią nam poruszanie się po zakamarkach genealo­gii, tajemnicach i archiwach rodzinnych.Uzupełniając rubryki sztambucha zbudowanego na bazie prawie 25 lat doświadczeń autora, możemy poznać historię swojego rodu. Książka W poszukiwaniu własnych korzeni. Sztambuch rodziny.

Oprawa jest twarda. Sztambuch rodzinny, czyli w poszukiwaniu własnych korzeni - Rzymełka Jan pobieranie książek pdf, empik oraz chomikuj Poszukiwanie przodków staje się coraz modniejsze, szczególnie wśród osób po czterdziestym roku życia. Wówczas pytamy samych siebie, skąd pochodzimy, co po kim odziedziczyliśmy, ile w nas jest przeszłości, dlaczego Opis: W poszukiwaniu własnych korzeni - Rzymełka Jan "W poszukiwaniu własnych korzeni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI