Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat - Elena Favilli | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Elena Favilli
WYMIAR
11,24 MB
NAZWA PLIKU
Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat.pdf
ISBN
8476233866417

OPIS

Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek: 100 historii imigrantek, które zmieniły świat to już trzecia książka z tej przebojowej serii dla małych czytelniczek i czytelników. Znajdziemy w niej 100 opowieści o niesamowitych kobietach z przeszłości i z czasów współczesnych. Bohaterkami tego tomu są kobiety i dziewczęta, które z jakiegoś powodu opuściły swój ojczysty kraj: niektóre wyjechały w poszukiwaniu nowych możliwości, inne nie miały wyboru. Tym razem mamy okazję posmakować specjalności szefowej kuchni Asmy Khan, poznać tajniki międzynarodowej polityki u boku Madeleine Albright, zagłębić się w świat biznesu z Rihanną i przeżyć wiele innych przygód.Każda z tych opowieści jest wyjątkowa, a jednak we wszystkich znajdziemy cząstkę siebie. Pomogą nam w tym piękne ilustracje artystek z całego świata.

100 historii niezwykłych kobiet." to zbiór jednostronicowych opowiadań o kobietach (mniej lub bardziej znanych), które osiągały swoje ambitne cele pomimo przeciwności losu i negatywnych opinii. Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek: 100 historii imigrantek, które zmieniły świat to zbiór stu biografii niezwykłych imigrantek, które z jakiegoś powodu opuściły swój rodzinny kraj: jedne szukały nowych możliwości, inne do takiego kroku zmusiły okoliczności życiowe. "BYSTRZAK" sklep z zabawkai edukacyjnymi. Oferujemy Państwu wyjątkowe zabawki edukacyjne w przystępnej cenie.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Najnowsza część - ,,Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek. 100 historii imigrantek, które zmieniły świat" jest poświęcona przede wszystkim tym kobietom, które nie dość, że odważyły się śmiało sięgać po swoje marzenia, to często zrobiły to w obcym języku, w otoczeniu nieznanych osób i niezrozumiałych zwyczajów. Najnowsza część bestsellerowej serii dla dzieci nagrodzonej przez amerykański dziennik New York Times.

POWIĄZANE KSIĄŻKI