Nowa Seria Dobra Książeczka 2-2,5 roku

Nowa Seria Dobra Książeczka 2-2,5 roku - Agnieszka Starok | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Starok
WYMIAR
3,33 MB
NAZWA PLIKU
Nowa Seria Dobra Książeczka 2-2,5 roku.pdf
ISBN
8111912570299

OPIS

Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku to taka, która rozwija słownictwo i wprowadza zdania podrzędnie złożone. Opowiada jakąś historię, ale z małą liczbą bohaterów. To za wcześnie na liczenie i nazywanie kolorów (większość dzieci potrafi poprawnie zliczyć 3 przedmioty dopiero, gdy ma 5 lat i nazwać podstawowe kolory dopiero w wieku 4 lat!). Ta książeczka opiera się na dorobku światowej nauki z dziedziny psychologii rozwojowej, została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach w wieku 24-30 miesięcy i uwzględnia ich specyficzne potrzeby.

Opowiada jakąś historię, ale z małą liczbą bohaterów. Nowa Seria Dobra Książeczka - 2-2,5 roku. Producent: Tekturka.

- Polska ksiegarnia w UK Książka Nowa Seria Dobra Książeczka 1,5-2 lat / Agnieszka Starok, Agnieszka Filipowska, tekturka, 12,50 zł, okładka twarda, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Nowa Seria Dobra Książeczka dla dzieci w wieku 2-2,5 roku Dobra książeczka dla dziecka w tym wieku to taka, która rozwija słownictwo i wprowadza zdania podrzędnie złożone. Opowiada jakąś historię, ale z małą liczbą bohaterów. Seria Dobra Książeczka jest napisana i narysowana zgodnie z najnowszym stanem wiedzy psychologii rozwojowej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI