Mały Princ

Mały Princ - Antoine de Saint-Exupery | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antoine de Saint-Exupery
WYMIAR
4,50 MB
NAZWA PLIKU
Mały Princ.pdf
ISBN
4254061976511

OPIS

Niełatwego zadania przełożenia słynnego „Małego Księcia” na język śląski podjął się mistrz śląskiej mowy Grzegorz Kulik. „Mały Princ” z pewnością rozbawi wszystkich starszych i młodszych wielbicieli „Małego Księcia”. W przekładzie nie stracił jednak nic z filozoficznego charakteru oryginału. Dla tych, którzy nie najlepiej radzą sobie z językiem Ślązaków, autor przygotował specjalny słowniczek, a całość książki przeczytał na dołączonym audiobooku.

„Mały Princ" z pewnością rozbawi wszystkich starszych i młodszych wielbicieli „Małego Księcia". W przekładzie nie stracił jednak nic z filozoficznego charakteru oryginału.

Niyrŏz we dziynnyj uwijaczce dobrze je na chwila stanōńć i spōmnieć sie słowa ôd liszki: " "Mały Princ" to potencjalnie książka, która może - w ... Mały Princ - de Saint-Exupery Antoine już od 14,45 zł - od 14,45 zł, porównanie cen w 22 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Mały Princ to przeca niyôbyczajno historyjo ô tym, co w żywobyciu je richtich ważne, a skirz naszyj ludzkij natury, ta ôpowiyść po latach nic niy traci ze swojij aktualności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI