Mały Princ

Mały Princ - Antoine de Saint-Exupery | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Antoine de Saint-Exupery
WYMIAR
4,17 MB
NAZWA PLIKU
Mały Princ.pdf
ISBN
9493357933022

OPIS

Niełatwego zadania przełożenia słynnego „Małego Księcia” na język śląski podjął się mistrz śląskiej mowy Grzegorz Kulik. „Mały Princ” z pewnością rozbawi wszystkich starszych i młodszych wielbicieli „Małego Księcia”. W przekładzie nie stracił jednak nic z filozoficznego charakteru oryginału. Dla tych, którzy nie najlepiej radzą sobie z językiem Ślązaków, autor przygotował specjalny słowniczek, a całość książki przeczytał na dołączonym audiobooku.

Mały Princ z pewnością rozbawi wszystkich starszych i młodszych wielbicieli Małego Księcia. W przekładzie nie stracił...

Doskonały pomysł na prezent. Nie tylko dla świetnie władających śląszczyzną. „Mały Princ" z pewnością rozbawi wszystkich starszych i młodszych wielbicieli „Małego Księcia".

POWIĄZANE KSIĄŻKI