Mądre bajki - pozytywne myślenie

Mądre bajki - pozytywne myślenie - Agnieszka Antosiewicz | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Antosiewicz
WYMIAR
5,96 MB
NAZWA PLIKU
Mądre bajki - pozytywne myślenie.pdf
ISBN
3091975569136

OPIS

Gdzie się podziała piłka Jasia? Na co zachorował pan Kumek z Kryształowego Jeziora? Dlaczego Klementynka postanowiła wyjechać na wakacje i jakie były tego konsekwencje?Mądre bajki - pozytywne myślenie to barwne opowieści dla dzieci o ludziach oraz zwierzętach przeżywających przygody, które wymagają... pozytywnego myślenia! Bohaterowie zmagają się z sytuacjami i przeszkodami, które mogą spotkać każdego z nas. Mądre bajki... podszeptują najlepsze z możliwych rozwiązań.Przyjaźń, samodzielność, wybaczanie, szacunek dla innych, nauka, rozmowa, rodzina - oto klucze do szczęśliwego życia!

Bohaterami tych perypetii są dzieci i ich rodziny oraz różne zwierzęta. ,,Mądre bajki - pozytywne myślenie" to pięknie wydana książka dla najmłodszych, autorka w przyjemny sposób przekazuje najważniejsze wartości. Każda bajka niesie w sobie inny morał.

pozytywnego myślenia! Bohaterowie zmagają się z sytuacjami i przeszkodami, które mogą spotkać każdego z nas. Mądre bajki...

POWIĄZANE KSIĄŻKI