Mądre bajki (DUŻE litery)

Mądre bajki (DUŻE litery) - Agnieszka Antoniewicz | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Antoniewicz
WYMIAR
6,69 MB
NAZWA PLIKU
Mądre bajki (DUŻE litery).pdf
ISBN
4226639084872

OPIS

To zbiór ciekawych opowiadań, które przekazują ważne prawdy, mówią o wartościach. Dzieci dowiedzą się z tej książeczki o prawdziwej przyjaźni, sile miłości, tolerancji i akceptacji, o zrozumieniu dla innych i wierze w siebie, o uczciwości, wartości rodziny, ale także o niełatwych sprawach. Teksty napisane są przystępnym, zrozumiałym językiem, pięknie zilustrowane. Lektura będzie idealnym wstępem do ciekawej i rozwijającej rozmowy z dzieckiem.Wydanie w trwałej, niezwykle estetycznej oprawie będzie idealnym prezentem dla każdego dziecka i z pewnością zajmie najważniejsze miejsce w dziecięcej biblioteczce.Zapraszamy do wspólnego i samodzielnego czytania!

Dostępne mniej niż 10 sztuk. Versandfertig in 3-4 Werktagen.

Dostawa ... $17.99 - Przedstawiamy wyjątkową edycję kochanych przez czytelników Mądrych bajek! Wygodny, większy format oraz duże litery pomogą w samodzielnym czytaniu. To zbiór ciekawych opowiadań, które przekazują wa Mądre bajki duże litery; Mądre bajki duże litery Agnieszka Antosiewicz-5%.

POWIĄZANE KSIĄŻKI