Uczucia Gucia. Baw się z Guciem

Uczucia Gucia. Baw się z Guciem - Aurelie Chien Chow Chine | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aurelie Chien Chow Chine
WYMIAR
9,79 MB
NAZWA PLIKU
Uczucia Gucia. Baw się z Guciem.pdf
ISBN
9793927634272

OPIS

40 wyjątkowych zadań dla wszystkich małych fanów Gucia.Poczytaj o uczuciach Gucia, a potem baw się razem z nim. W książce znajdziecie wiele ciekawych zadań, kolorowe naklejki, a także koło emocji i grę memory do wycięcia.Dobra zabawa gwarantowana!

Baw się z Guciem Aurelie Chien Chow Chine. 40 wyjątkowych zadań dla wszystkich małych fanów Gucia.

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.pl Tytuł: Uczucia Gucia. Podtytuł: Baw się z Guciem Autor: Chien Aurelie, Chine Chow Wydawnictwo: Debit ISBN: 9788380574212 Tytuł oryginału: Les émotions de Gaston - Mon cahier d'activités Tłumacz: Sęk Bożena Języki: polski Rok wydania: 2020 Ilość stron: 52 Format: 21.0x28.0cm Oprawa: Miękka UCZUCIA GUCIA to rewelacyjna seria, którą całkowicie polecam i zachęcam do obserwowania i zabawy wraz z emocjami i kolorową grzywą.

POWIĄZANE KSIĄŻKI