Strefa mroku

Strefa mroku - Niels Krause-Kjar | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Niels Krause-Kjar
WYMIAR
12,93 MB
NAZWA PLIKU
Strefa mroku.pdf
ISBN
5847789814998

OPIS

Pasjonująca historia, ani jednego nudnego momentu. „Politiken”Młody urzędnik z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych zostaje zamordowanyw przededniu rozpisania wyborów parlamentarnych.Dziennikarz Ulrik Torp, który na fali zwolnień wylądował na zasiłku dla bezrobotnych, zostaje skierowany przez urząd pracy na praktyki w dzienniku „Dagbladet”. Jego pierwszym tematem jest morderstwo w MSW. Zamordowany urzędnik prawdopodobnie zwietrzył oszustwo na wielką skalę. Z pomocą stażysty Ulrik Torp trafia na trop grupki byłych polityków i prominentnych dygnitarzy, którzy nie przebierając w środkach, są gotowi bronić społeczeństwo przed nieliberalną agendą, sterowaną przez tweety i posty na Facebooku.Akcja powieści rozgrywa się na pograniczu mediów i polityki, przedstawia aktualne dylematy polityczne oraz wykorzystuje we współczesnym kontekście prawdziwą historię Firmy – prywatnej duńskiej służby wywiadowczej, stworzonej po drugiej wojnie światowej i rzekomo zlikwidowanej w latach sześćdziesiątych.

To avoid this, cancel and sign in to YouTube on your computer ... Strefa Mroku nie leży na drugim końcu świata, ona jest w nas. W naszych poczynaniach i w naszych myślach.

Komik Wassan marzy o karierze. Pewnego dnia spotyka J.C.

POWIĄZANE KSIĄŻKI