Reaper's Legacy. Seria Reapers MC. Tom 2

Reaper's Legacy. Seria Reapers MC. Tom 2 - Joanna Wylde | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Joanna Wylde
WYMIAR
9,66 MB
NAZWA PLIKU
Reaper's Legacy. Seria Reapers MC. Tom 2.pdf
ISBN
8703200533824

OPIS

Osiem lat temu Sophie oddała swoje serce i dziewictwo Zachowi Barrettowi. Jednak tamta noc nie była ani romantyczna, ani przepełniona miłością. W ogóle była czymś, czego Sophie nawet nie mogła sobie wyobrazić, ponieważ nakrył ich Ruger – przybrany brat Zacha. Dziewczyna nigdy wcześniej nie czuła się tak upokorzona.Jakby tego było mało, Sophie zaszła wtedy w ciążę. Urodziła ślicznego chłopczyka – Noaha. Zach nie stanął na wysokości zadania i kobieta została z synem sama. Jej codzienna walka o godne życie stała się prawdziwą mordęgą.Jednak w jej życiu jest jeszcze ktoś. Kiedy Ruger odkrywa, że Sophie z Noahem mieszkają w jakiejś dziurze i skrajnej biedzie, postanawia zabrać ich do bezpiecznego miejsca.Sophie ma bujną wyobraźnię, lecz z pewnością nie przyszłoby jej do głowy, że znajdzie się wśród niebezpiecznych motocyklistów. Ale najgorsze jest to, co kobieta czuje do aroganckiego i wiecznie wkurzonego na nią Rugera. To, co zawsze do niego czuła…

Eight years ago, Sophie gave her heart-and her virginity-to Zach Barrett on a night that couldn't have been less romantic or more embarrassing. Zach's step-brother, a steely-muscled, tattooed biker named Ruger, caught them in the act, getting a peep show of Sophie he's never forgotten. „Reaper's Legacy" jest drugim po „Reaper's Property" tomem gorącej motocyklowej serii „Reapers MC" autorstwa Joanny Wylde.

Now. But Marie just left her abusive jerk of an exhusband and shersquos not looking for a new man.

POWIĄZANE KSIĄŻKI