Polyphonie des Holocaust. 100 Stimmen zur Erinnerungskultur

Polyphonie des Holocaust. 100 Stimmen zur Erinnerungskultur - Maria Anna Potocka | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maria Anna Potocka
WYMIAR
9,60 MB
NAZWA PLIKU
Polyphonie des Holocaust. 100 Stimmen zur Erinnerungskultur.pdf
ISBN
5677257272710

OPIS

Książka niemieckojęzycznaMuzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie (MOCAK) i Centrum Sztuk Prześladowanych w Solingen zadały szereg pytań - filozofom, historykom, psychiatrom, artystom, kuratorom i pisarzom - które wydają się dzisiaj mieć największe znaczenie w tym kontekście: postawiono pytanie o pamięć o Holokauście, jak ją opisać i gdzie przebiegają granice wolności artystycznej. Książka próbuje podjąć temat odpowiedzialności za Holokaust.

Aus dem Tschechischen übersetzt von Mirko Kraetsch. Anna Potocka Polyphonie des Holocaust 100 Stimmen zur Erinnerungskultur. Oprawa: miękka ze skrzydełkami | Wysyłamy w: Realizacja 3-5 dni roboczych Wydawnictwo: Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie Książka niemieckojęzyczna Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie (MOCAK) i Centrum Sztuk Prześladowanych w Solingen zadały szereg pytań - filozofom, historykom, psychiatrom, artystom, kuratorom i pisarzom - które wydają ... Książki Lit.

100 Stimmen zur Erinnerungskultur - POTOCKA MARIA ANNA. Książka niemieckojęzycznaMuzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie (MOCAK) i Centrum Sztuk Prześladowanych w Solingen zadały szereg pytań - filozofom, historykom, psychiatrom, artystom, kuratorom i pisarzom - które wydają się dzisiaj mieć największe znaczenie w tym kontekście: postawiono pytanie o ... Książka Polyphonie des Holocaust 100 Stimmen zur Erinnerungskultur do kupienia na multiszop.pl za jedyne 24,48 zł (Rabat 30%).

POWIĄZANE KSIĄŻKI