Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich

Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich - James Matthew Barrie | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Matthew Barrie
WYMIAR
6,14 MB
NAZWA PLIKU
Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich.pdf
ISBN
3870658026491

OPIS

Kolejna powieść w cyklu Klasyka w nowych szatach. Piotrusia Pana każdy zna z jego przygód w Nibylandii, ale co działo się w jego życiu, zanim tam trafił?Piotruś to siedmioletni chłopiec, który głęboko wierzy, że potrafi latać. Pewno dnia przerażony perspektywą czekającej go dorosłości, wylatuje przez okno swojego pokoju i udaje się do londyńskich Ogrodów Kensingtońskich. Tam w niesamowitym świecie pełnym elfów i wróżek razem z innymi dziećmi przeżywa przygody, które dotąd mogły rozgrywać się wyłącznie w wyobraźni.

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. PIOTRUŚ PAN W OGRODACH KENSINGTOŃSKICH już od 23,74 zł - od 23,74 zł, porównanie cen w 13 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Piotrusia Pana każdy zna z jego przygód w Nibylandii, ale co działo się w jego życiu, zanim tam trafił? Piotruś to siedmioletni chłopiec, który głęboko wierzy, że potrafi latać.

Wkrótce po narodzinach wyfruwa przez okno sypialni, aby zamieszkać wśród wróżek i elfów w magicznej krainie Ogrodów Kensingtońskich. Tam, wraz z innymi dziećmi, przeżywa niezwykłe przygody.

POWIĄZANE KSIĄŻKI