Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich

Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich - James Matthew Barrie | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Matthew Barrie
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Piotruś Pan w Ogrodach Kensingtońskich.pdf
ISBN
7428141794362

OPIS

Kolejna powieść w cyklu Klasyka w nowych szatach. Piotrusia Pana każdy zna z jego przygód w Nibylandii, ale co działo się w jego życiu, zanim tam trafił?Piotruś to siedmioletni chłopiec, który głęboko wierzy, że potrafi latać. Pewno dnia przerażony perspektywą czekającej go dorosłości, wylatuje przez okno swojego pokoju i udaje się do londyńskich Ogrodów Kensingtońskich. Tam w niesamowitym świecie pełnym elfów i wróżek razem z innymi dziećmi przeżywa przygody, które dotąd mogły rozgrywać się wyłącznie w wyobraźni.

Piotrusia Pana każdy zna z jego przygód w Nibylandii, ale co działo się w jego życiu, zanim tam trafił? Piotruś Pan w ogrodach Kensingtońskich. 4,24 21 5 Autor: J.M.

Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. PIOTRUŚ PAN W OGRODACH KENSINGTOŃSKICH już od 23,74 zł - od 23,74 zł, porównanie cen w 13 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Piotrusia Pana każdy zna z jego przygód w Nibylandii, ale co działo się w jego życiu, zanim tam trafił? Piotruś to siedmioletni chłopiec, który głęboko wierzy, że potrafi latać.

POWIĄZANE KSIĄŻKI