Pakiet: Przygody Emila ze Smalandii (książka audio)

Pakiet: Przygody Emila ze Smalandii (książka audio) - Astrid Lindgren | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Astrid Lindgren
WYMIAR
7,47 MB
NAZWA PLIKU
Pakiet: Przygody Emila ze Smalandii (książka audio).pdf
ISBN
2780709220703

OPIS

Zbiorowe wydanie wszystkich psot EmilaWygląda jak aniołek, ale pozory mylą. Śpi w czapce i ze swoją ukochaną strzelbą. Woli zjeść choinkę zamiast fasolki szparagowej. Wkłada głowę do wazy z rosołem. Szczypie siostrę, gania kota. Psoci, ile się da. Dorośli najchętniej wysłaliby go do Ameryki, byle się go pozbyć. Założę się, że już go lubicie. Przed Wami – Emil ze Smalandii.

Sprawdź naszą ofertę Hurtownia książek Ateneum - Pakiet: Przygody Emila ze Smalandii audiobook To wydanie z NK składa się z trzech części: Emil ze Smalandii, Nowe psoty Emila ze Smalandii i Jeszcze żyje Emil ze Smalandii. Bohater, tytułowy Emil Svensson żyjący na farmie w Katthult, znany jest na całą okolicę ze swych niewiarygodnych psot.

Audiobook - opis wydawcy. Zbiorowe wydanie wszystkich psot Emila.

POWIĄZANE KSIĄŻKI