Najpiękniejsze mity greckie

Najpiękniejsze mity greckie - Dimiter Inkiow | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dimiter Inkiow
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Najpiękniejsze mity greckie.pdf
ISBN
6242359534179

OPIS

Amor i Psyche, Parys i trzy boginie, Cyklop Polifem, Argonauci to tylko niektórzy bohaterowie tej wspaniale napisanej książki. Okazuje się, że mity napisane na nowo, barwnym, pełnym humoru językiem, zrozumiałym dla współczesnych dzieci, mogą świat mitologii uczynić niezwykle atrakcyjnym. Pomaga w tym także poczucie humoru autora i ilustratora. Dimiter Inkiow od dłuższego czasu z powodzeniem popularyzuje na rynku niemieckim mity z całego świata. Polskim czytelnikom znany jest jako autor zalecanej przez fundację Cała Polska czyta dzieciom książeczki "Ja i moja siostra Klara".

Dostawa już od 3,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Najpiękniejsze mity greckie - opis produktu: Amor i Psyche, Parys i trzy boginie, Cyklop Polifem, Argonauci to tylko niektórzy bohaterowie tej wspaniale napisanej książki. Okazuje się, że mity napisane na nowo, barwnym, pełnym humoru językiem, zrozumiałym dla współczesnych dzieci, mogą świat mitologii uczynić niezwykle atrakcyjnym. Najpopularniejsze mity greckie? Potrzebuje z 6 takich najpopularniejszych, tylko tytuły, byłabym bardzo wdzięczna.

10/22/2018 Mitologię powinien moim zdaniem znać każdy. Nasza kultura jest z nią bardzo mocno związana, mity istnieją w używanych przez nas każdego dnia związkach frazeologicznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI