Księga dżungli

Księga dżungli - Rudyard Kipling | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Rudyard Kipling
WYMIAR
3,32 MB
NAZWA PLIKU
Księga dżungli.pdf
ISBN
8998398979402

OPIS

Klasyka literatury polskiej i światowej w starannym wydaniu z przypisami – to książka, którą warto mieć w swojej domowej biblioteczce i do której warto wracać. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury.

To chłopiec, który został wychowany przez zwierzęta w dżungli i znajduje się na granicy dwóch światów: ludzkiego i zwierzęcego, tak naprawdę nie należąc do żadnego z nich. Chociaż ... tekst lektury: „Księga dżungli", duże arkusze papieru, kredki, farby itp.

[przypis edytorski] ³mila — chodzi o milę angielską, równą ok. , km.

POWIĄZANE KSIĄŻKI