Co słychać, Cukierku? (książka audio)

Co słychać, Cukierku? (książka audio) - Waldemar Cichoń | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Waldemar Cichoń
WYMIAR
5,37 MB
NAZWA PLIKU
Co słychać, Cukierku? (książka audio).pdf
ISBN
9539242836042

OPIS

Dzieci kochają Cukierka! Co słychać w życiu wyjątkowego kota?W siódmej części słodki psotnik jest już poważnym kocurem. Dzięki jego pomysłom cała rodzina znów przeżywa pełne humoru przygody. Toperz czynietoperz-tym razem dowiemy się jak uratować ranne zwierzątko i dlaczego wujek „Żetakpowiem” miał nocne koszmary. Okaże się czy pręgowany dachowiec może stać się bohaterem sztuki teatralnej i dlaczego torba z zakupami się porusza. Czy wielka wyprawa odkrywcza i rodzinny obiad przygotowany przez Marcela-mistrza patelni zakończą się sukcesem?Posłuchajcie zaskakujących przygód Cukierka!

Formaty Mp3. Pobierz Online. Książka w oryginale Readersy Obyczajowa, Romans, Erotyka Obyczajowa Erotyki Romanse Nauka języków obcych Język angielski Inne języki Historia, Literatura faktu Powieść historyczna Dokument Newsletter.

Ok Audiobook: Co słychać Cukierku . Autor: Waldemar Cichoń .

POWIĄZANE KSIĄŻKI