Co słychać, Cukierku? (książka audio)

Co słychać, Cukierku? (książka audio) - Waldemar Cichoń | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Waldemar Cichoń
WYMIAR
5,49 MB
NAZWA PLIKU
Co słychać, Cukierku? (książka audio).pdf
ISBN
1018227167622

OPIS

Dzieci kochają Cukierka! Co słychać w życiu wyjątkowego kota?W siódmej części słodki psotnik jest już poważnym kocurem. Dzięki jego pomysłom cała rodzina znów przeżywa pełne humoru przygody. Toperz czynietoperz-tym razem dowiemy się jak uratować ranne zwierzątko i dlaczego wujek „Żetakpowiem” miał nocne koszmary. Okaże się czy pręgowany dachowiec może stać się bohaterem sztuki teatralnej i dlaczego torba z zakupami się porusza. Czy wielka wyprawa odkrywcza i rodzinny obiad przygotowany przez Marcela-mistrza patelni zakończą się sukcesem?Posłuchajcie zaskakujących przygód Cukierka!

Ocena ogólna. 1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars.

Wesołe przygody pręgowanego dachowca, kotki Tradycji, Marcela i Maćka oraz ich... EBook Co słychać, Cukierku? - mp3 / Waldemar Cichoń (Janusz Zadura), 18,31 zł, Dzieci kochają Cukierka! Co słychać w życiu wyjątkowego kota? W siódmej części słodki psotnik jest już poważnym kocurem. Książka Co słychać, Cukierku? autorstwa Cichoń Waldemar , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 21,29 zł . Przeczytaj recenzję Co słychać, Cukierku?.

POWIĄZANE KSIĄŻKI