Przygody Tomka Sawyera (miękka)

Przygody Tomka Sawyera (miękka) - Mark Twain | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Twain
WYMIAR
3,18 MB
NAZWA PLIKU
Przygody Tomka Sawyera (miękka).pdf
ISBN
3741652172366

OPIS

Lektura z opracowaniem.Tomek Sawyer to psotnik, którego wszędzie pełno. Mieszka wraz z bratem, Sidem, u ciotki Polly. Ciągle popada w tarapaty: ucieka z lekcji, bije się z kolegami, w środku nocy chodzi na cmentarz, jest świadkiem morderstwa, odkrywa skarb, gubi się w pieczarze. Towarzyszami jego przygód są Huck Finn i Becky Thatcher. Czy Tomkowi i jego przyjaciołom uda się wyjść cało z opresji? I czy chłopiec zatrzyma znaleziony skarb?

Tap to unmute. If playback doesn't begin shortly, try restarting your device.

Dzięki serii "Lektura z opracowaniem" będziesz zawsze dobrze przygotowany: do lekcji, sprawdzianu, klasówki i matury! Tekst: najważniejsze momenty akcji, opisy przyrody, charakterystyka postaci, miejsce akcji Książka Przygody Tomka Sawyera / Mark Twain, Siedmioróg, 24,93 zł, okładka miękka, Sto tysięcy przecenionych książek, sprawdź teraz! Kup Przygody Tomka Sawyera w kategorii Książki i Komiksy na Allegro - Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. okładka miękka . 5,87 z ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI