Potężna Thor. Tom 4. Thor Wojny

Potężna Thor. Tom 4. Thor Wojny - Jason Aaron | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jason Aaron
WYMIAR
12,1 MB
NAZWA PLIKU
Potężna Thor. Tom 4. Thor Wojny.pdf
ISBN
1740176663238

OPIS

Czwarty tom opowieści o Gromowładnej z serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0.Ogniste armie Muspelheimu wdarły się do krainy krasnoludów i ścigają elfickich uchodźców, którzy znaleźli tam schronienie. Jednak nawet płomienie Królowej Żaru bledną wobec furii Thora Wojny, nowego boga zrodzonego w ogniu walk! Gromowładna nie zna jego prawdziwej tożsamości, ale wie jedno – musi powstrzymać tego Thora, zanim z obrońcy ofiar wojny zmieni się on w ich kata. Tymczasem Odinson staje w obronie oblężonej twierdzy Norn, prządek losu, których jedyną bronią są opowieści…Scenariusz tego tomu napisał Jason Aaron, autor serii „Skalp”, „Thor Gromowładny” czy „Wolverine i X-Men”. Rysunki stworzyli Russell Dauterman („Supurbia”, „Thor”) i Valerio Schiti („Strażnicy Galaktyki”). Album zawiera również jubileuszowy zeszyt #700 z ilustracjami artystów takich jak Daniel Acuna, Olivier Coipel, Mike del Mundo czy Walter Simonson.

Poszczególne królestwa stanęły w ogniu, a ich mieszkańcy rozpaczliwie poszukują pomocy. Oprócz standardowo ilustrującego Potężną Thor Russela Dautermana w tym tomie gościnnie pojawia się też Steve Epting, który rysował dwa pierwsze zeszytu Wojny Asgardu z Shi'Ar - jego nazwisko możecie kojarzyć z wydawanego również przez Egmont Kapitana Ameryki od Eda Brubakera. Pierwszy tom opowieści o Gromowładnej z nowej serii wydawniczej Marvel NOW! 2.0. Dziesięć Królestw ogarnął niepokój.

Ogniste armie Muspelheimu wdarły się do krainy krasnoludów i ścigają elfickich uchodźców, którzy znaleźli tam schronienie. Jednak nawet płomienie Królowej Żaru bledną wobec furii Thora Wojny, nowego boga zrodzonego w ogniu walk! Gromowładna nie zna jego prawdziwej tożsamości, ale wie jedno - musi ... Potężna Thor: Thor Wojny (Tom 4) Każda wojna jest inna i każda jest taka sama … także ta w świecie Marvela, co na kartach czwartego tomu cyklu Potężna Thor udowadnia nam Jason Aaron.

POWIĄZANE KSIĄŻKI