Najważniejszy

Najważniejszy - Magdalena Majcher | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Majcher
WYMIAR
5,99 MB
NAZWA PLIKU
Najważniejszy.pdf
ISBN
4325785673138

OPIS

Poruszająca opowieść o rodzicielstwie, niespełnionej miłości i sile rodzinnych więzów.Martyna jest młodą, samotną mamą czteroletniej dziewczynki. Jej kolejne związki z mężczyznami kończą się porażką. Kobieta nie potrafi zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Nie potrafi, a może nie chce?Jest ktoś, kto bardzo chciałby zbliżyć się do Martyny i wytłumaczyć, dlaczego w przeszłości ją opuścił, ale Martyna ma w sobie za dużo żalu i nie umie wybaczyć. Powoli jednak zaczyna dopuszczać do siebie myśl, że może to właśnie w skomplikowanych relacjach z najważniejszym w jej życiu mężczyzną tkwi źródło wszystkich problemów i niepowodzeń.Co wyniknie ze spotkania zagubionej kobiety, czteroletniego dziecka i mężczyzny, który wciąż nie potrafi zapomnieć o nieszczęśliwej miłości sprzed lat?

Wszystkie inne sakramenty, wszystkie następne sześć to jest powtórzenie. W rozmaitych etapach życia - wtedy gdy jesteś młodym człowiekiem i gdy wchodzisz w życie, wtedy gdy się spotkasz z wymarzoną dziewczyną i ... W obecnych czasach potrzebne jest elastyczne podejście do tematu rodziny.

Synonimy słowa najważniejszy: główny, kluczowy, pierwszoplanowy, czołowy, istotny, naczelny, węzłowy, fundamentalny, zasadniczy, nadrzędny, podstawowy, priorytetowy, kardynalny, koronny, decydujący, newralgiczny, pierwszorzędny, pierwszy, Najważniejszy Tytuł oryginalny: Najważniejszy Autor: Majcher Magdalena : Wydawnictwo: Wydawnictwo Pascal : Język wydania: polski Język oryginału: polski Numer wydania: I Data premiery: 2020-11-12 Rok wydania: 2020 Forma: książka Indeks: 36551057 „Najważniejszy" to powieść, która totalnie zachwyciła mnie swoim zimowym klimatem. Odnalazłam w niej nie tylko wzruszenie, ale także, przede wszystkim niesamowite ciepło i cały ogrom nadziei.

POWIĄZANE KSIĄŻKI