Najważniejszy

Najważniejszy - Magdalena Majcher | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Magdalena Majcher
WYMIAR
9,77 MB
NAZWA PLIKU
Najważniejszy.pdf
ISBN
9178373638179

OPIS

Poruszająca opowieść o rodzicielstwie, niespełnionej miłości i sile rodzinnych więzów.Martyna jest młodą, samotną mamą czteroletniej dziewczynki. Jej kolejne związki z mężczyznami kończą się porażką. Kobieta nie potrafi zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Nie potrafi, a może nie chce?Jest ktoś, kto bardzo chciałby zbliżyć się do Martyny i wytłumaczyć, dlaczego w przeszłości ją opuścił, ale Martyna ma w sobie za dużo żalu i nie umie wybaczyć. Powoli jednak zaczyna dopuszczać do siebie myśl, że może to właśnie w skomplikowanych relacjach z najważniejszym w jej życiu mężczyzną tkwi źródło wszystkich problemów i niepowodzeń.Co wyniknie ze spotkania zagubionej kobiety, czteroletniego dziecka i mężczyzny, który wciąż nie potrafi zapomnieć o nieszczęśliwej miłości sprzed lat?

Poszczególne epizody łączy postać reportera radiowego (Janusz Bukowski), zadającego przechodniom pytanie o najważniejszy dzień w ich życiu.Opowiadane historie stanowią fabuły poszczególnych odcinków, których reżyserami byli Andrzej Konic, Sylwester Szyszko i Ryszard Ber.. Największą popularnością cieszyły się pierwsze dwa filmy cyklu - Uszczelka, o PRL ... Wiele odkryć nieodwracalnie zmieniło życie mieszkańców Ziemi, ale tylko niektóre wynalazki można nazwać punktem zwrotnym w dziejach ludzkości.

podstawowy, główny, najważniejszy, najistotniejszy, kluczowy. Najważniejszy głos (2008) Swing Vote - Dwaj kandydaci na prezydenta Stanów Zjednoczonych stają do walki o głos sympatycznego lekkoducha, Buda. OneDayMore to idealny pomysł zarówno na zdrowe i pożywne śniadanie, jak i na szybką, naturalną przekąskę. Wybierz jedną z wielu propozycji produktów przygotowanych z naturalnych składników.

POWIĄZANE KSIĄŻKI