Kot Simona kontra reszta świata

Kot Simona kontra reszta świata - Simon Tofield | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Simon Tofield
WYMIAR
10,4 MB
NAZWA PLIKU
Kot Simona kontra reszta świata.pdf
ISBN
1016910592216

OPIS

Sprostać światu to niełatwe zadanie. Ale jeśli nie kot Simona, to kto?Kot Simona musi zmierzyć się z wiewiórką, budką dla ptaków, własną ciekawością, spacerkami, wizytą u weterynarza,wystawą kotów, dzięciołem, sroką, rodziną jeży, szerszeniami, kociakiem, mysią farmą, królikami (także Lennym, do bólu przytulnym królem), mrówkami czy w końcu z nudą. No i z głodem.Kot Simona ma ponad 250 milionów fanów na YouTube.

7,7 / 10 ... Kot Simona musi zmierzyć się z wiewiórką, budką dla ptaków, własną ciekawością, spacerkami, wizytą u weterynarza, wystawą kotów, dzięciołem, sroką, rodziną jeży, szerszeniami, kociakiem, mysią farmą, królikami (także Lennym, do bólu przytulnym królem), mrówkami czy w końcu z nudą. Kot Simona. Kontra reszta świata - Simon Tofield - ebook (pdf) Kot Simona ma kłopoty - musi walczyć o swoje miejsce w ogrodzie.

Wystąpił w kilkunastu filmach, pojawił się w trzech bestsellerach. zabawiał i uszczęśliwiał miliony fanów na całym świecie. Kot Simona Kontra Reszta Świata.

POWIĄZANE KSIĄŻKI