Wszystko, co brzydkie i cudowne

Wszystko, co brzydkie i cudowne - Bryn Greenwood | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bryn Greenwood
WYMIAR
5,64 MB
NAZWA PLIKU
Wszystko, co brzydkie i cudowne.pdf
ISBN
8627203491771

OPIS

Bestseller z list New York Timesa i USA TodayDrugie miejsce w kategorii książka roku serwisu GoodreadsWszystko, co brzydkie i cudowne wstrząsa surowością ujętą w wartkiej, boleśnie szczerej narracji. Bryn Greenwood szokuje i zmusza do refleksji, wciągając czytelnika w dziwną, ale piękną historię.Anna Bellon, autorka bestsellerówPiękna i prowokująca historia miłosna o ludziach, których nie miało prawa nic połączyć…Jako córka dilera narkotyków, Wavy nie wierzy ludziom, nawet swoim rodzicom. Bezpieczniej jest trzymać język za zębami i unikać kłopotów. Walcząc o wychowanie swojego młodszego brata, ośmioletnia Wavy jest jedynym odpowiedzialnym dorosłym we własnym domu. Spokój odnajduje spoglądając w rozgwieżdżone nocne niebo nad polami za domem. Pewnego wieczoru jej obserwacja gwiazdozbiorów powoduje wypadek i daje początek niezwykłej przyjaźni z jednym ze zbirów ojca, Kellanem, wytatuowanym byłym skazańcem o złotym sercu.Nim Wavy dojrzeje, jej związek z Kellenem będzie jedyną delikatną rzeczą w brutalnym świecie pełnym narkotyków i przemocy. Kiedy tragedia rozrywa rodzinę Wavy, i wkracza ciotka, to, co jest piękne i cudowne dla Wavy, wygląda brzydko dla świata zewnętrznego.Niezapomniana opowieść o dojrzewaniu, lojalności, sprzeciwie oraz sile miłości.„Ta książka dosłownie mnie zniszczyła. Nigdy w życiu nie czytałam niczego podobnego. Pod koniec lektury miałam gonitwę myśli, moje uczucia były w strzępach”.Emily May, najpopularniejsza na świecie recenzentka portalu Goodreads„Mądra książka, która wciąga od pierwszej strony i nie pozwala oderwać się aż do ostatniej. To ten rodzaj literatury, który zamiast poruszać pojedyncze struny w naszym sercu, wyszarpuje nam z piersi cały organ, potrząsa nim, a na koniec umieszcza z powrotem, tyle że w jakimś nieznanym wcześniej ułożeniu”.Christina Ledbetter, The Associated Press„To jedna z tych książek, w których przedstawiona historia zjeżyłaby ci włosy na karku, gdybyś usłyszał o niej w wiadomościach albo przeczytał w gazecie. Zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Jest pełna życia, a równocześnie rozdzierająca serce i pełna współczucia. Greenwood jest zdumiewającą pisarką”.Karen, recenzentka portalu Goodreads

Książka Koszt dostawy już od 0.00. Wszystko, co brzydkie i cudowne wstrząsa surowością ujętą w wartkiej, boleśnie szczerej narracji. Bryn Greenwood szokuje i zmusza do refleksji, wciągając czytelnika w dziwną, ale piękną historię.

Anna Bellon, autorka bestsellerów Piękna i prowokująca historia miłosna o ludziach, których nie miało prawa nic połączyć… Recenzja książki Wszystko, co brzydkie i cudowne {} WYBÓR REDAKCJI Kontrowersyjna, surowa i realistyczna - ta książka zapadnie Wam w pamięć Książka Wszystko, co brzydkie i cudowne ma być dostępna 18 listopada 2020 (premiera w Polsce). Kliknięcie we flagę spowoduje wyświetlenie daty z innego regionu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI