Winter. Saga Księżycowa. Tom 4

Winter. Saga Księżycowa. Tom 4 - Marissa Meyer | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marissa Meyer
WYMIAR
11,74 MB
NAZWA PLIKU
Winter. Saga Księżycowa. Tom 4.pdf
ISBN
9348154551265

OPIS

Saga Księżycowa to hit, który zachwycił czytelników na całym świecie!Baśniowo-futurystyczna opowieść, w której Kopciuszek spotyka Czerwonego Kapturka, a Roszpunka Kapitana Hana Solo!Ten cykl zachwyca, porusza i oczarowuje, a imponująca wizja świata odmalowana piórem Marissy Meyer na zawsze zapisze się w historii literatury.Po raz pierwszy w Polsce – pełne wydanie w oryginalnej szacie graficznej.Księżycowi poddani podziwiają księżniczkę Winter za jej dobroć i niezwykłe piękno, którego nie są w stanie zniszczyć nawet blizny na policzku. Mówi się, że jest najpiękniejsza w świecie… piękniejsza nawet niż jej macocha, królowa Levana.Kiedy Winter zakochuje się w Jacinie, przystojnym strażniku pałacowym, zaczyna obawiać się, że zła królowa zniszczy ich miłość, zanim ta w pełni rozkwitnie.Pojawia się też inny problem. W różnych częściach kraju Cinder ze swoimi towarzyszami podburza lud do powstania przeciwko Levanie, a Winter musi zdecydować, czy ma w sobie dość siły, by dołączyć do rewolucji i zakończyć wojnę, która trwała już zbyt długo.Czy Cinder, Scarlet, Cress i Winter raz na zawsze pokonają złą królową i będą żyć długo i szczęśliwie?

Tom 4 -41%; Ocena: 4 out of 5. recenzje: 1 Dodaj swoją recenzj ... Tytuł: Winter.

Saga Księżycowa. tom 4 - Saga Księżycowa to hit, który zachwycił czytelników na całym świecie! Baśniowo-futurystyczna opowieść, w której Kopciuszek spotyka Czerwonego Kapturka, a Roszpunka Kapitana Hana Solo! Ten cykl zachwyca, porusza i oczarowuje,...

POWIĄZANE KSIĄŻKI