Winter. Saga Księżycowa. Tom 4

Winter. Saga Księżycowa. Tom 4 - Marissa Meyer | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marissa Meyer
WYMIAR
10,23 MB
NAZWA PLIKU
Winter. Saga Księżycowa. Tom 4.pdf
ISBN
1901630736577

OPIS

Saga Księżycowa to hit, który zachwycił czytelników na całym świecie!Baśniowo-futurystyczna opowieść, w której Kopciuszek spotyka Czerwonego Kapturka, a Roszpunka Kapitana Hana Solo!Ten cykl zachwyca, porusza i oczarowuje, a imponująca wizja świata odmalowana piórem Marissy Meyer na zawsze zapisze się w historii literatury.Po raz pierwszy w Polsce – pełne wydanie w oryginalnej szacie graficznej.Księżycowi poddani podziwiają księżniczkę Winter za jej dobroć i niezwykłe piękno, którego nie są w stanie zniszczyć nawet blizny na policzku. Mówi się, że jest najpiękniejsza w świecie… piękniejsza nawet niż jej macocha, królowa Levana.Kiedy Winter zakochuje się w Jacinie, przystojnym strażniku pałacowym, zaczyna obawiać się, że zła królowa zniszczy ich miłość, zanim ta w pełni rozkwitnie.Pojawia się też inny problem. W różnych częściach kraju Cinder ze swoimi towarzyszami podburza lud do powstania przeciwko Levanie, a Winter musi zdecydować, czy ma w sobie dość siły, by dołączyć do rewolucji i zakończyć wojnę, która trwała już zbyt długo.Czy Cinder, Scarlet, Cress i Winter raz na zawsze pokonają złą królową i będą żyć długo i szczęśliwie?

Liczba utworów w naszej bazie: 1 » Profil autora » Newsy » Recenzje i fragmenty . Kiedy premiera Winter. Saga Księżycowa.

Tom 4 -41%; Ocena: 4 out of 5. recenzje: 1 Dodaj swoją recenzj ... Tytuł: Winter.

POWIĄZANE KSIĄŻKI