Wigilijne opowieści

Wigilijne opowieści - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,14 MB
NAZWA PLIKU
Wigilijne opowieści.pdf
ISBN
1486904524739

OPIS

12 opowiadań i 12 przepisów na popisowe świąteczne dania świetnych polskich autorów.Ktoś zginie otruty barszczem wigilijnym, czyjaś paczka na święta zgubi się w paczkomacie, ktoś upuści karpia na tory tramwajowe, ktoś się nieszczęśliwie zakocha, do kogoś w zastępstwie Mikołaja przyjdzie diabeł, a ktoś inny odkupi swoje winy bohaterskim czynem. To wszystko w niesamowitym zbiorze wigilijnych opowieści okraszone smakowitymi przepisami pasującymi do treści opowiadań.Smakowite historie na każdy dzień adwentu.

Znajdziemy w niej nie tylko fantastykę ale również horror, grozę, a nawet science fiction. Najbardziej kompletny test z lektury Opowieść wigilijna jaki znajdziesz w sieci. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Opowieść wigilijna Opowieść wigilijna (2009) A Christmas Carol - Scrooge zostaje nawiedzony przez trzy duchy, które pomogą mu w staniu się lepszym człowiekiem. „Opowieść wigilijna" [bohaterowie] Postaci realne (rzeczywiste) Ebenezer Scrooge: Przed pamiętną nocą wigilijną: Główny bohater utworu, Człowiek w podeszłym wieku, Właściciel kantoru, Prawdopodobnie człowiek bardzo bogaty, Oziębłość zachowania studzi wszystkie ludzkie odruchy wobec niego, Zapraszamy miłośników literatury do rozwiązania krzyżówek na podstawie książki Charlesa Dickensa pt.

Należy do cyklu tzw. opowieści bożonarodzeniowych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI