Wigilijne opowieści

Wigilijne opowieści - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,60 MB
NAZWA PLIKU
Wigilijne opowieści.pdf
ISBN
5310340534383

OPIS

12 opowiadań i 12 przepisów na popisowe świąteczne dania świetnych polskich autorów.Ktoś zginie otruty barszczem wigilijnym, czyjaś paczka na święta zgubi się w paczkomacie, ktoś upuści karpia na tory tramwajowe, ktoś się nieszczęśliwie zakocha, do kogoś w zastępstwie Mikołaja przyjdzie diabeł, a ktoś inny odkupi swoje winy bohaterskim czynem. To wszystko w niesamowitym zbiorze wigilijnych opowieści okraszone smakowitymi przepisami pasującymi do treści opowiadań.Smakowite historie na każdy dzień adwentu.

Oprócz znakomitych, zabawnych, wzruszających, czasem skłaniających do refleksji historii, znajdziemy tu też ściśle powiązane z ich treścią przepisy na świąteczne potrawy. Charles Dickens: Opowieść wigilijna Rozdział l Duch Marleya Zaczęło się od tego, Ŝe Marley umarł. To nie ulegało wątpliwości.

Test składa się z 15 pytań. Co stanowiło najwyższą wartość w życiu Scrooge'a? Co pokazał Ebenezerowi Duch Przyszłych Wigilii? Sprawdź, ile pamiętasz z tej powieści! Rozwiąż test! Opowieść wigilijna (tyt.

POWIĄZANE KSIĄŻKI