Siedem odcieni miłości

Siedem odcieni miłości - Agnieszka Jeż | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Jeż
WYMIAR
11,93 MB
NAZWA PLIKU
Siedem odcieni miłości.pdf
ISBN
6927362155786

OPIS

Znane polskie pisarki sięgnęły po temat stary jak świat: MIŁOŚĆ. Stworzyły historie, pod którymi mogłyby się podpisać setki kobiet na całym świecie. Każda opowieść to inne doświadczenie, inne emocje, inne wybory i inne zakończenie – choć wszystkie mówią o tym samym uczuciu. Ale przecież miłość niejedno ma imię. Jedno, co łączy te opowiadania, to bohaterka – młoda kobieta, która dopiero wkracza w dorosłość.Czytajcie – wzruszajcie się, płaczcie, śmiejcie, złośćcie – na pewno nie pozostaniecie obojętne.

Stworzyły historie, pod którymi mogłyby się podpisać setki kobiet na całym świecie. Siedem odcieni miłości - Fabisińska Liliana - Jagiełło Joanna - Jeż-Kaflik Agnieszka - Kosmowska Barbara - Onichimowska Anna - Ryrych Katarzyna - Warda Małgorzata - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl. Szybka i bezpieczna dostawa.

Każda opowieść to inne doświadczenie, inne emocje, inne wybory i inne zakończenie - choć wszystkie mówią o tym samym uczuciu. Ale przecież miłość niejedno ma imię.

POWIĄZANE KSIĄŻKI