Siedem odcieni miłości

Siedem odcieni miłości - Agnieszka Jeż | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Jeż
WYMIAR
10,1 MB
NAZWA PLIKU
Siedem odcieni miłości.pdf
ISBN
9180946177005

OPIS

Znane polskie pisarki sięgnęły po temat stary jak świat: MIŁOŚĆ. Stworzyły historie, pod którymi mogłyby się podpisać setki kobiet na całym świecie. Każda opowieść to inne doświadczenie, inne emocje, inne wybory i inne zakończenie – choć wszystkie mówią o tym samym uczuciu. Ale przecież miłość niejedno ma imię. Jedno, co łączy te opowiadania, to bohaterka – młoda kobieta, która dopiero wkracza w dorosłość.Czytajcie – wzruszajcie się, płaczcie, śmiejcie, złośćcie – na pewno nie pozostaniecie obojętne.

Oprawa jest miękka. Siedem odcieni miłości & Silna - opowiadania. Dwie książki (jedna już po premierze, druga - przed) będące zbiorami opowiadań o sile i miłości zdecydowałam się przeczytać niemalże w tym samym czasie i mogę Wam ów sposób polecić. Siedem odcieni miłości Dostępność: na wyczerpaniu.

Poradnik dla zakochanych Katarzyna Cudzich-Budniak. książka .

POWIĄZANE KSIĄŻKI