Dziedzictwo

Dziedzictwo - Graham Masterton | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Graham Masterton
WYMIAR
4,91 MB
NAZWA PLIKU
Dziedzictwo.pdf
ISBN
4146382583153

OPIS

Pewnego niedzielnego popołudnia przed domem Ricky’ego Delatolli pojawia się handlarz antykami i wbrew woli Ricky’ego pozostawia mu cały swój towar. Wśród przeciętnej wartości i urody mebli jeden sprzęt jest wyjątkowy – przebogato rzeźbione mahoniowe krzesło. Mebel okazuje się rzeczywiście nieprzeciętny – za jego sprawą zaczynają się dziać niesamowite i przerażające rzeczy…Graham Masterton urodził się w 1946 roku w Edynburgu. Pracował jako reporter i redaktor w czasopismach „Mayfair” i „Penthouse”. W roku 1976 debiutował horrorem Manitou, który stał się światowym bestsellerem. Od tego czasu napisał ponad 100 książek, które przełożono na 18 języków i wydano w 27 milionach egzemplarzy. Jego powieści otrzymały wiele międzynarodowych nagród, m.in. Edgar Allan Poe Award, Prix Julia Verlanger i Srebrny Medal West Coast Review. Oprócz horrorów Masterton pisze thrillery, powieści historyczne i romanse. Od lat zajmuje się również seksuologią.Dom Wydawniczy REBIS opublikował m.in. jego horrory: Kostnica, Bazyliszek, Noc gargulców, Czerwony Hotel oraz Panika.

Poznaj możliwe zagrożenia dziedzictwa, a także sposoby właściwej opieki nad zabytkami. Dziedzictwo (ang.Legacy) to seria komiksów wydawanych przez Dark Horse Comics od 7 czerwca 2006 (Dziedzictwo 0) do 18 sierpnia 2010 (Dziedzictwo 50: Skrajności, część 3).Scenariusz serii układał John Ostrander, rysunki zaś były w większości dziełem Jan Duursemy.Seria dobiła do 50 zeszytów w USA i została oficjalnie zakończona, lecz jej bezpośrednim zwieńczeniem jest ... Dziedzictwo widzowie jednak nie mogli się powstrzymać. Kilka scen wywołało reakcję całkowicie odwrotną do zamierzonej.

Teraz możesz przejąć kontrolę nad akcją i być w centrum własnej przygody w czarodziejskim świecie. Wyrusz w podróż przez znane i nowe lokalizacje, odkrywając fantastyczne bestie, dostosowując swoją postać i wytwarzając ... Na straży dziedzictwa narodowego stoją nie tylko utwory rangi „Pana Tadeusza", „Trylogii" czy „Nad Niemnem", ale również inne utwory, choćby znana ze szkoły podstawowej książka Stefana Żeromskiego „Syzyfowe prace", która powstała pod koniec XIX wieku i - nie tylko moim zdaniem - doskonale spełnia rolę strażniczki ... Stowarzyszenie "Dziedzictwo św.

POWIĄZANE KSIĄŻKI