Czołgi II Wojny Światowej. Ilustrowana encyklopedia

Czołgi II Wojny Światowej. Ilustrowana encyklopedia - Jean Restayn | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jean Restayn
WYMIAR
8,5 MB
NAZWA PLIKU
Czołgi II Wojny Światowej. Ilustrowana encyklopedia.pdf
ISBN
6827366623399

OPIS

Ta niezwykła encyklopedia zawiera ponad 500 barwnych rysunków, rzutów z profilu i trzech czwartych, pochodzących z obszernego zbioru prac Jeana Restayna, światowej sławy ilustratora, wybitnego specjalisty od pancernych wozów bojowych. Restayn jest autorem wielu opublikowanych na całym świecie książek, które omawiają wozy bojowe, w tym m.in. zbioru profili (H&C 1996) oraz dwóch opracowań o Tygrysie I (H&C 2000-2001).Dzięki tej encyklopedii pasjonaci mają możliwość zapoznania się w ogólnym zarysie z czołgami oraz pojazdami bojowymi używanymi przez wszystkich uczestników II wojny światowej, „złotego wieku” broni pancernej. Znajdą się tu oczywiście najsłynniejsze czołgi, takie jak Tygrys i Pantera, ale również inne typy, jak PzKpfw, Shermany, Churchille, sowieckie T-34 i IS. Dodatkowym walorem poznawczym są również ilustracje niesłusznie zapomnianych, mało znanych czołgów francuskich oraz pancernych wozów bojowych używanych przez siły zbrojne państw biorących udział w tym największym konflikcie zbrojnym w nowożytnej historii świata.

Promocje nawet do -35%. Sprawdź! Ilustrowana encyklopedia Autor: Jean Restayn Ta niezwykła encyklopedia zawiera ponad 500 barwnych rysunków, rzutów z profilu i trzech czwartych, pochodzących z obszernego zbioru prac Jeana Restayna, światowej sławy ilustratora, wybitnego specjalisty od pancernych wozów bojowych. Czołgi II wojny światowej - Ilustrowana encyklopedia 7.0 Ciekawa publikacja Jest to ciekawa książka, która na pewno przypadnie do gustu modelarzom oraz wszystkim, którzy chcieliby poznać kamuflaże i oznaczenia stosowane w wojskach pancernych podczas II wojny światowej. Czołgi Ii Wojny Światowej Ilustrowana Encyklopedia W magazynie Merlin Commerce Sp.

Wydawcą tej pozycji jest wydawnictwo Vesper, które jest mi dobrze znane ze względu na to, że posiadam książkę o umundurowaniu Armii Czerwonej, którą pewnie za jakiś czas wam pokażę, bo moim zdaniem stanowi też ... Ilustrowana encyklopedia" - J. Restayn - recenzja II wojna światowa , Recenzje | Grzegorz Antoszek | 10 czerwca 2018 08:00 Gdyby nie ograniczenia w objętości lidu, to już tutaj rozpływałbym się nad tym, jak pięknie, cudownie, wspaniale, elegancko, gustownie, fachowo, dokładnie i w ogóle został wydany ten album, ale muszę ... Dzięki tej encyklopedii pasjonaci mają możliwość zapoznania się w ogólnym zarysie z czołgami oraz pojazdami bojowymi używanymi przez wszystkich uczestników II wojny światowej, „złotego wieku" broni pancernej. Amerykańskie czołgi II wojny światowej Strony w kategorii „Amerykańskie czołgi II wojny światowej" Poniżej wyświetlono 19 spośród wszystkich 19 stron tej kategorii. Bogato ilustrowana encyklopedia czołgów, wozów bojowych i innych pojazdów wojskowych, od 1904 roku do współczesności.

POWIĄZANE KSIĄŻKI