Zaopiekuj się mną. Anuszka i przyjazna tygrysica

Zaopiekuj się mną. Anuszka i przyjazna tygrysica - Holly Webb | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Holly Webb
WYMIAR
9,2 MB
NAZWA PLIKU
Zaopiekuj się mną. Anuszka i przyjazna tygrysica.pdf
ISBN
2346644961860

OPIS

Kiedy Ania odwiedza babcię, znajduje drewnianą figurkę tygrysa, przeczuwa, że tkwi w niej coś wyjątkowego. Tej nocy dziewczynka, przed snem, kładzie figurkę na poduszce. Gdy Ania otwiera oczy, okazuje się, że jest w zaśnieżonej rosyjskiej wiosce. Okazuje się, że w okolicy widziano tygrysiątko i cała wioska wpada w panikę. Czy Ania znajdzie w sobie odwagę, żeby wejść do lasu i poszukać małą tygrysicę?

Zaopiekuj się mną Anuszka i przyjazna tygrysica jest częścią serii Zaopiekuj się mną. Anuszka i przyjazna tygrysica" to już kolejna książka bestsellerowej autorki opowiadań dla dzieci, Holly Webb. Jej twórczość pokochały maluchy oraz ich opiekunowie na całym świecie.

Sięgając po opowiadanie „Anuszka i przyjazna tygrysica" znajdujemy cudowną zimową opowieść, która uderza prosto w serce. Data ukazania się w księgarni: 26.11.2020 Zamów przez telefon : ☎ (22) 112-09-57 ( 8:00 - 17:00), dzwoniąc podaj numer katalogowy: 2354569 Cena detaliczna: 20,00 zł Przed dziećmi kolejna wyjątkowa opowieść Holly Webb. Jak co roku na fanów serii „Zaopiekuj się Mną" ZIELONEJ SOWY czeka świąteczna niespodzianka - książka „Anuszka i przyjazna tygrysica".

POWIĄZANE KSIĄŻKI