Tęczowa Książeczka

Tęczowa Książeczka - James Dawson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
James Dawson
WYMIAR
7,68 MB
NAZWA PLIKU
Tęczowa Książeczka.pdf
ISBN
6314619756700

OPIS

Tęczowa Książeczka jest dla młodych osób LGBTQIA’ podręcznikiem poruszania się po nieopisanym jeszcze kompleksowo w języku polskim tęczowym świecie. James Dawson z humorem, otwartością i szczerością wyjaśnia kwestie związane z biologią, seksualnością, psychologią, polityką i prawem. Sięgając po historie młodych ludzi, opowiada o krzywdzących stereotypach i uczy tego jak być dumnym z tego, kim się jest. Człowiek to skomplikowana istota i nikt z nas nie powinien być szufladkowany, tylko dlatego, że nie pasuje do czyjegoś arbitralnego poczucia normalności.Jeśli nie jesteście osobami LGBTQIA’ ta książka też jest dla Was. Wy też możecie być częścią tęczowej społeczności jako jej sojusznicy. Z tego poradnika dowiecie się, jak wygląda życie osób LGBTQIA’ - może waszych przyjaciół albo rodzeństwa? - i jak możecie je troszkę polepszyć, okazując wsparcie.Nieważne kim jesteś, lub kim nie jesteś – jesteś ok!

Tytuł: Tęczowa książeczka Podtytuł: Poradnik dla nastolatków Autor: Dawson James Wydawnictwo: Wydawnictwo Krytyki Politycznej ISBN: 9788365369147 Tytuł oryginału: This Book is Gay Język oryginału: angielski Tłumacz: Dymińska Dominika Języki: polski Rok wydania: 2016 Ilość stron ... Ta książeczka nie jest jedynie poradnikiem dla tych, które i którzy odkrywają, kim są. Nie jest to tylko lektura dla rodziców i nauczycieli.

Data zakończenia 2017-09-18 - cena 23,22 zł Informacje o TĘCZOWA KSIĄŻECZKA. PORADNIK DLA NASTOLATKÓW - 6776099735 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI