Skrzeciuchy

Skrzeciuchy - Vaclav Havel | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Vaclav Havel
WYMIAR
10,62 MB
NAZWA PLIKU
Skrzeciuchy.pdf
ISBN
3153550448859

OPIS

Mało kto wie, że Václav Havel był nie tylko prezydentem, dramaturgiem i filozofem, ale także... bajkopisarzem! Bohaterami swoich bajek uczynił skrzeciuchy. Kim są skrzeciuchy? To bardzo niezwykłe istoty. Knują, majstrują, kombinują, przesuwają, a czasem po prostu niszczą. Kiedy mówią, warto zatkać sobie uszy, a gdy pukają do naszych drzwi, lepiej im nie otwierać, bo skrzeciuch to taki stworek, który potrafi wślizgnąć się wszędzie, a kiedy już się gdzieś wślizgnie - oj, biada nam!W swoich bajkach, żartobliwych i uniwersalnych, Václav Havel krytykuje ludzkie przywary, z którymi często się spotykał i dawały mu się one we znaki. Dziś my, mali i duzi, możemy wyciągać z tych bajek wnioski, by uniknąć wielkiego niebezpieczeństwa: nie stać się skrzeciuchem.Bajki Václava Havla ozdobił pięknymi ilustracjami wrocławski grafik Radek Bączkowski.

Księgarnia internetowa merlin.pl Książka Skrzeciuchy - Vaclav Havel Mało kto wie, że Vclav Havel był nie tylko prezydentem, dramaturgiem i filozofem, ale także... bajkopisarzem! Bohaterami swoich bajek uczynił skrzeciuchy.

Knują, majstrują, kombinują, przesuwają, a czasem p Książka Skrzeciuchy autorstwa Havel Vaclav , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 31,99 zł . Przeczytaj recenzję Skrzeciuchy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI