(Nie)zdobyta. Tom 2

(Nie)zdobyta. Tom 2 - Melissa Darwood | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Melissa Darwood
WYMIAR
9,99 MB
NAZWA PLIKU
(Nie)zdobyta. Tom 2.pdf
ISBN
2859746877382

OPIS

Potrafiłam sobie wyobrazić niemal wszystko – koszmarną pogodę, wędrówkę w śniegu i mrozie, wycieńczenie fizyczne oraz to, że złamię się psychicznie.Miałam koszmary o sunącej po zboczu lawinie, widziałam siebie odpadającą od ściany, z odmrożonymi palcami i soplami lodu w nosie.Planowana wspinaczka Jansona na szczyt napełniała mnie niepokojem. Truchlałam na myśl o tym, że góry go zabiją.Prawda jest jednak taka, że możesz sobie snuć wyobrażenia o najbliższej przyszłości – gdybać, planować, śnić, zakładać hipotetyczne rozwiązania, a twoje cholerne życie i tak ma własne plany względem ciebie…”Czy Julce i Jeremiemu uda się pokonać własne ograniczenia i zrealizować wyznaczone cele?Czy zdołają się oprzeć wzajemnemu przyciąganiu, które może zrujnować ich plany?Zabawne dialogi, rozpalające zmysły sceny, zachwycające plenery górskie…I emocjonujący finał, którego absolutnie się nie spodziewasz.

Należy do gatunków: literatura piękna, dla kobiet, romans. Książka (Nie)zdobyta Tom 2 liczy 366 stron.

By MelissaDarwood Ongoing - Updated May 13, 2020 Embed Story Share via Email Read New Reading List. Kontynuacja bestsellerowej górskiej serii pełnej miłości.

POWIĄZANE KSIĄŻKI