(Nie)zdobyta. Tom 2

(Nie)zdobyta. Tom 2 - Melissa Darwood | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Melissa Darwood
WYMIAR
5,33 MB
NAZWA PLIKU
(Nie)zdobyta. Tom 2.pdf
ISBN
5773954492920

OPIS

Potrafiłam sobie wyobrazić niemal wszystko – koszmarną pogodę, wędrówkę w śniegu i mrozie, wycieńczenie fizyczne oraz to, że złamię się psychicznie.Miałam koszmary o sunącej po zboczu lawinie, widziałam siebie odpadającą od ściany, z odmrożonymi palcami i soplami lodu w nosie.Planowana wspinaczka Jansona na szczyt napełniała mnie niepokojem. Truchlałam na myśl o tym, że góry go zabiją.Prawda jest jednak taka, że możesz sobie snuć wyobrażenia o najbliższej przyszłości – gdybać, planować, śnić, zakładać hipotetyczne rozwiązania, a twoje cholerne życie i tak ma własne plany względem ciebie…”Czy Julce i Jeremiemu uda się pokonać własne ograniczenia i zrealizować wyznaczone cele?Czy zdołają się oprzeć wzajemnemu przyciąganiu, które może zrujnować ich plany?Zabawne dialogi, rozpalające zmysły sceny, zachwycające plenery górskie…I emocjonujący finał, którego absolutnie się nie spodziewasz.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Tom 2. (Nie)zdobyta.

Tom 2 - mobi, epub / Melissa Darwood , 26,40 zł, Kontynuacja bestsellerowej górskiej serii pełnej miłości. Potrafiłam sobie wyobrazić niemal wszystko - koszmarną pogodę, wędrówkę 📚 Poznaj "(Nie)zdobyta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI