Kod uzdrawiania

Kod uzdrawiania - Ben Johnson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ben Johnson
WYMIAR
4,70 MB
NAZWA PLIKU
Kod uzdrawiania.pdf
ISBN
3080137031579

OPIS

Sam możesz sobie poradzić z przyczynami problemów zdrowotnych i uczuciowych oraz niepowodzeń. Uzdrowienie może nastąpić w 6 minut!Poznaj Kod Uzdrawiania, dzięki któremu przezwyciężysz trudności i znowu będziesz cieszyć się zdrowiem i życiem.Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson naucza cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym i uczuciowym, a także sprawią, że twoje życie zawodowe nabierze tempa. Metoda, którą proponują, jest prosta w zastosowaniu i skuteczna!Aktywuj wrodzoną funkcję swojego organizmu, zacznij proces uzdrawiania. Twój system immunologiczny zrobi, co do niego należy, i przywróci ci zdrowie.? Metoda uzdrawiania, której zastosowanie zajmuje jedynie kilka minut!? Siedem Sekretów życia, zdrowia i powodzenia.? Dziesięciosekundowa metoda służąca rozładowaniu codziennych stresów.? Test, który pozwoli rozpoznać źródło twoich niepokojów.Odkryj rewolucyjny przepis na rozwiązanie swoich problemów: tych, o których wiesz, a nawet… tych, o których nie wiesz.

Kod ten jest podobno największym odkryciem w dziedzinie medycyny. Gdy zacznie się go wypróbowywać, zyskamy powrót do zdrowia.

Za każdym razem, gdy korzystamy z Kodu ... „Kod uzdrawiania" to książka, dzięki której pozbędziesz się trudności, będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i szczęśliwym życiem. Doktorzy Alexander Loyd i Ben Johnson nauczą cię, jak uporać się z niemal każdym problemem fizycznym, emocjonalnym i uczuciowym, a także sprawią, że twoje życie zawodowe będzie takie, jak sobie wymarzysz. "Kod uzdrawiania" opiera się na pamięci komórkowej naszego mózgu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI