Zranione uczucia (wydanie kieszonkowe)

Zranione uczucia (wydanie kieszonkowe) - K. A. Figaro | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
K. A. Figaro
WYMIAR
3,9 MB
NAZWA PLIKU
Zranione uczucia (wydanie kieszonkowe).pdf
ISBN
6695163102339

OPIS

Kontynuacja Prostego układu, gorącego romansu Łucji i Dymitra.Prosty układ pomiędzy Łucją a Dymitrem przestał być opartym na niezobowiązującym gorącym seksie układem.Pojawiły się bowiem uczucia, może nie do końca uświadomione, które zaburzają proste zasady. Igor nieźle namieszał Łucji w głowie i dziewczyna sama już nie wie, co o tym wszystkim sądzić. Los jednak bywa przewrotny i szykuje parze nie lada niespodziankę, która może wywrócić życie Łucji i Dymitra do góry nogami.

Prosty układ pomiędzy Łucją a Dymitrem przestał być opartym na niezobowiązującym gorącym seksie układem. Pojawiły się bowiem uczucia, może nie do końca uświadomione, które zaburzają proste zasady. Opis: Zranione uczucia Tom 2 - Figaro K.

A. Figaro Wydawnictwo Lipstick Books EAN 9788328033719 ISBN 9788328033719 Kategoria Literatura\Erotyczna Seria Rozchwiani Liczba stron 352 Rok wydania 2020 Oprawa Miękka Zranione uczucia (wydanie kieszonkowe) | Malcolm XD | W.A.B..

POWIĄZANE KSIĄŻKI