Zimowa kraina cudów

Zimowa kraina cudów - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,27 MB
NAZWA PLIKU
Zimowa kraina cudów.pdf
ISBN
7743299650861

OPIS

Zimowa kraina cudów to ciepłe, pełne uroku opowiadania, których akcja toczy się w okresie Bożego Narodzenia, a głównymi bohaterami są zwierzęta. W mroźny, zimowy dzień niedźwiadek przygotowuje się do zimowego snu, szczeniaczek wyrusza na swój pierwszy spacer po śniegu, a jagnię ukradkiem spogląda na Świętego Mikołaja… Książka to wspaniały zbiór opowieści, które idealnie nadają się do czytania przed snem, dodatkowo każda z historii została zilustrowana nostalgicznymi ilustracjami. Zimowa kraina cudów to idealny pomysł na prezent na mikołajki i Boże Narodzenie.

Książka Zimowa kraina cudów pochodzi z wydawnictwa Czytelnia. Publikacja jest pracą zbiorową .

Dodatkowo przygotowaliśmy ... Oto „zimowa" propozycja Anny Zielińskiej-Rybak z Biblioteki dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową": Polecam Państwa milusińskim przepiękny zbiór opowiadań „Zimowa kraina cudów". Bohaterami książki są zwierzęta, a akcja tych uroczych i pełnych magii opowiastek, dzieje się w magicznym okresie bożonarodzeniowym. Książka Zimowa kraina cudów - Praca zbiorowa Zimowa kraina cudów to ciepłe, pełne uroku opowiadania, których akcja toczy się w okresie Bożego Narodzenia, a głównymi bohaterami są zwierzęta.

POWIĄZANE KSIĄŻKI