Świąteczna noc

Świąteczna noc - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,70 MB
NAZWA PLIKU
Świąteczna noc.pdf
ISBN
1900518640686

OPIS

Świąteczna noc to skarbnica bożonarodzeniowych opowieści o zwierzętach. Książka jest idealną lekturą na długie zimowe wieczory. W tych historiach głównymi bohaterami są zwierzęta, które przeżywają niesamowite przygody. Młody czytelnik pozna m.in. małego renifera, który podczas pewnej zimowej nocy doświadczy niecodziennego przeżycia. Dowie się również, jaka niespodzianka przytrafi się Świętemu Mikołajowi, gdy ten w Wigilię spotka małego szczeniaczka. Uroku książce dodają klimatyczne rysunki.

Dla wszystkich na ziemi Nadzieja się tli, Gwiazda radości, Odczaruje złe sny. Śpiewajmy o miłości Niech radości zabrzmi ton, Niech przyjdzie ta jedyna Świąteczna noc.

Choć reklamowana jest jako świąteczna komedia, zawiodą się ci, którzy będą w niej szukać wyjątkowego klimatu czy arcyzabawnych dialogów. Świąteczna noc Opowiadania - opis produktu: Wschód zimy, rozpoczynający się niemalże świętami Bożego Narodzenia, to czas pojednania, czas nostalgii i zadumy; czas, w którym szukamy ciepła i miłości wśród bliskich nam osób. Nocna i świąteczna opieka zdrowotna to świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej udzielane od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 dnia następnego oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy. Noc Zakupów. Filtry Sortowanie Płeć chłopcy (1125) dziewczynki (1641) mężczyzna (10) kobieta (229) Wiek 0 - 3 miesiące (423) 3 - 6 miesięcy (471) 6 - 12 miesięcy (402) ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI