Romeo i Julia (Ilustrowana klasyka)

Romeo i Julia (Ilustrowana klasyka) - William Shakespeare | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
William Shakespeare
WYMIAR
8,48 MB
NAZWA PLIKU
Romeo i Julia (Ilustrowana klasyka).pdf
ISBN
5705438180319

OPIS

Tytułowi bohaterowie dramatu Williama Shakespeare’a Romeo i Julia spotykają się zupełnie przypadkowo i równie nieoczekiwanie zakochują się w sobie. Jednak ich miłość już od samego początku wystawiona zostaje na poważną próbę. Zakochani należą do skłóconych ze sobą rodów, co powoduje, że uczucie staje się dla nich „zakazanym owocem”. Bohaterowie nie poddają się jednak presji rodzin i z odwagą starają się walczyć o swoją miłość i siebie samych. Dramat Shakespeare’a to książka piękna i przejmująca. Nieodłącznie splecione są w nim ze sobą: miłość i nienawiść, dobro i zło, prawda i kłamstwo, odwaga i tchórzostwo, wielkość i ułomność. Doskonały wybór na nagrody dla szkół średnich!Seria "Ilustrowana klasyka" to klasyczne publikacje kanonicznych twórców, wydane w oryginalnej szacie graficznej. Każda z książek wydanych w tej serii została wzbogacona ilustracjami, dzięki czemu lektura książki staje się atrakcyjniejsza.

Opis "Tytułowi bohaterowie dramatu Williama Shakespeare'a Romeo i Julia spotykają się zupełnie ... Ilustrowana klasyka. Romeo i Julia - Shakespeare William - Kup książkę w niskiej cenie na Livro.pl.

Jest to lekturka obowiązkowa w szkole podstawowej, także każdy uczeń powinien ją doskonale znać. Co więcej, powinna znajdować się na półce każdego ucznia. Informacje o Ilustrowana klasyka.

POWIĄZANE KSIĄŻKI