Nie jem… więc gotuję. Diety przy nietolerancjach pokarmowych

Nie jem… więc gotuję. Diety przy nietolerancjach pokarmowych - Małgorzata Górnikowska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Małgorzata Górnikowska
WYMIAR
11,50 MB
NAZWA PLIKU
Nie jem… więc gotuję. Diety przy nietolerancjach pokarmowych.pdf
ISBN
8834813113377

OPIS

Nie jem… więc gotuję to książka kucharska wychodząca naprzeciw osobom zmagającym się z alergiami pokarmowymi. Autorka proponuje w niej smaczne i bogate w składniki odżywcze potrawy bez glutenu, jajek, mleka krowiego, drożdży, orzechów, kukurydzy, migdałów, miodu i kakao. Zgromadzone przez nią przepisy na pieczywo, apetyczne smarowidła, zupy, dania główne, przekąski, sałatki i desery pozwalają na komponowanie codziennych jadłospisów dla całej rodziny bez popadania przy tym w rutynę i kulinarną nudę. Uzupełnieniem są atrakcyjne zdjęcia pobudzające apetyt i zachęcające do przyrządzania prostych, a przy tym niebanalnych dań.

Jednak ma ona również zastosowanie jako dieta przeciwzapalna czy dieta dla osób ze skłonnościami do alergii. Dobra dieta na wzdęcia i gazy oraz kilka nowych, ... Części gazów Twój organizm pozbywa się podczas odbijania, ale reszta niestety trafia w dalsze części przewodu pokarmowego, powodując przy tym wzdęcia.

Dieta bez laktozy - co jeść? Zastanawiając się, co można jeść przy nietolerancji laktozy, określ indywidualny poziom tolerancji laktozy. Każdy tylko pytał czy robiłam sobie badania na nietolerancje pokarmowe, bo jeśli nie to pewnie podążam za modą. W końcu niejedzenie laktozy i glutenu jest ostatnio takie modne.

POWIĄZANE KSIĄŻKI