Emigracja (wydanie pocketowe)

Emigracja (wydanie pocketowe) - Malcolm XD | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Malcolm XD
WYMIAR
5,25 MB
NAZWA PLIKU
Emigracja (wydanie pocketowe).pdf
ISBN
8938242548517

OPIS

Debiutancka powieść najbardziej nieznanego autora w Polsce.Malcolm XD w ciągu ostatnich kilku lat opublikował w internecie kilkadziesiąt krótkich opowiadań, które przyciągnęły ponad 2 miliony czytelników. To spod jego klawiatury wyszła kultowa już historia o Ojcu wędkarzu, która doczekała się nawet ekranizacji (scenariusz do Fanatyka napisał sam Malcolm XD, reżyserią zajął się Michał Tylka, a w filmie zagrali m.in. Piotr Cyrwus, Marian Dziędziel, Jan Nowicki czy Anna Radwan).Emigracja to książka o młodym człowieku, który po ukończeniu małomiasteczkowego liceum decyduje się na wyjazd zarobkowy do Wielkiej Brytanii. W charakterystyczny „pastowy” sposób opowiada o jednym z najważniejszych zjawisk społecznych ostatnich dekad, które nadal nie znalazło wyrazistego odzwierciedlenia w literaturze polskiej. To opowieść o dorastaniu w powiatowej Polsce, obfitującej w przygody podróży do Londynu i o samym życiu emigranta. O tirowcach, cygańskich handlarzach kamperami, anarchistach -squattersach, recydywistach ukrywających się przed polskim wymiarem sprawiedliwości, rosyjskich oligarchach, zubożałej angielskiej arystokracji, stulejarzach i klubach go-go.Beware, przed Wami legenda polskiego internetu w wersji analogowej.

Ostatnio widziany 2020-11-10 Książka na zamówienie lub wyprzedana. ** Zapytaj Nas o tę Książkę ** 15,81 zł.

Tam wraca do zdrowia i stopniowo poznaje Bokserka (wydanie pocketowe) Bokserka (wydanie pocketowe) Grażyna Plebanek. Niedostepny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI