Dzień dobry kocham cię

Dzień dobry kocham cię - Katarzyna Patalan | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Katarzyna Patalan
WYMIAR
8,72 MB
NAZWA PLIKU
Dzień dobry kocham cię.pdf
ISBN
6696353533760

OPIS

Ta erotyczna opowieść uczy przede wszystkim o różnych obliczach miłości i odmiennych barwach szczęścia. Bohaterowie odkrywają, że miłość wymaga zaangażowania, pokory, pracy nad własnym ego i akceptacji indywidualnej drogi drugiego człowieka. Każdy kolejny krok jest trudną, ale zarazem fascynującą podróżą w nieznane. Pozbycie się strachu i nauczenie miłości bezwarunkowej to cel podróży ziemskiej i właśnie to zamierzają osiągnąć Amelia i Wiktor. Wyobraź sobie, że każdego poranka otwierasz oczy i mówisz „dzień dobry. Kocham Cię”. Traktujesz to powitanie uniwersalnie. Witasz się pięknie najpierw ze sobą, bo jesteś przecież wyjątkowa, potem z całym swoim najbliższym otoczeniem. Mówisz dzień dobry do słońca, do drzew, przelatujących ptaków i obłoków na niebie. Kochasz swoje życie, plany i marzenia. Kochasz napotkanych ludzi, życząc im wszystkiego dobrego. Gdy tak przywitasz dzień to poczujesz się bardziej szczęśliwa. Zapamiętaj „dzień dobry. Kocham Cię”.

Zdjęcia plenerowe: Warszawa, 6 lipca - 5 sierpnia 2014. Premiera filmu odbyła się 7 listopada 2014 roku . Dzień dobry kocham cię na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.

Obserwujesz już 300 wyszukiwań. Możesz obserwować tylko 300 wyszukiwań jednocześnie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI