Zamknięta na klucz

Zamknięta na klucz - M.M. Kowalska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.M. Kowalska
WYMIAR
12,48 MB
NAZWA PLIKU
Zamknięta na klucz.pdf
ISBN
5800548117026

OPIS

Czy zaufasz komuś, kto jest ci zupełnie obcy?Elizabeth jest typową nastolatką, której dni wypełniają spotkania z przyjaciółmi i chłopakiem oraz nauka. Chociaż jej życie nie jest usłane różami – w dzieciństwie opuściła ją matka, a ojciec prawie nie wychodzi z pracy – dziewczyna stara się dzielnie stawiać czoła przeciwnościom losu. Wszystko sięzmienia, gdy w mieście pojawia się nowy chłopak, Clark Stevens. Elizabeth zaczynają nękać problemy ze snem, w jej otoczeniu dzieją się trudne do wytłumaczenia rzeczy, a ona sama plącze się w domysłach, co jest rzeczywistością, a co wytworem jej wyobraźni. Na dodatek coraz częściej zauważaśledzącą ją tajemniczą postać, której zamiary nie wydają się przyjazne…

{} Zapoznaj się z książką „Zamknięta na klucz": Czy zaufasz komuś, kto jest ci zupełnie obcy? Elizabeth jest typową nastolatką, której dni wypełniają spotkania z przyjaciółmi i chłopakiem oraz nauka. Chociaż jej życie nie jest usłane różami - w dzieciństwie opuściła ją matka, a ojciec prawie nie wychodzi z pracy - dziewczyna stara się dzielnie stawiać czoła ... Kreowanie swojej debiutanckiej powieści „Zamknięta na klucz", która pojawiła się za nakładem Wydawnictwa Novae Res, zaczęła już za czasów gimnazjalnych.

Kowalska). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Zamknięta na klucz.

POWIĄZANE KSIĄŻKI