Zamknięta na klucz

Zamknięta na klucz - M.M. Kowalska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
M.M. Kowalska
WYMIAR
9,50 MB
NAZWA PLIKU
Zamknięta na klucz.pdf
ISBN
3220496945038

OPIS

Czy zaufasz komuś, kto jest ci zupełnie obcy?Elizabeth jest typową nastolatką, której dni wypełniają spotkania z przyjaciółmi i chłopakiem oraz nauka. Chociaż jej życie nie jest usłane różami – w dzieciństwie opuściła ją matka, a ojciec prawie nie wychodzi z pracy – dziewczyna stara się dzielnie stawiać czoła przeciwnościom losu. Wszystko sięzmienia, gdy w mieście pojawia się nowy chłopak, Clark Stevens. Elizabeth zaczynają nękać problemy ze snem, w jej otoczeniu dzieją się trudne do wytłumaczenia rzeczy, a ona sama plącze się w domysłach, co jest rzeczywistością, a co wytworem jej wyobraźni. Na dodatek coraz częściej zauważaśledzącą ją tajemniczą postać, której zamiary nie wydają się przyjazne…

Jak obraz bez ram, w tej ciszy zasychasz jak łza, jak łza! 2. Minął czas, z góry już widzę i wiem, przepłacił ktoś noc splecioną z dniem z bagien wyrwany na świat, w tamte dni. „ZAMKNIĘTA NA KLUCZ" M.M.

Czcionka, znak, dymek i postać z tyłu mogły zostać, ale na co ta kobita? Tytuł skłania do myślenia o nim. Kim jest dziewczyna, która jest ... Ref: Zamknięta na klucz, wtulona w ramiona ze szkła.

POWIĄZANE KSIĄŻKI