Zabójczy kusiciel. Seria Rock Chick

Zabójczy kusiciel. Seria Rock Chick - Kristen Ashley | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kristen Ashley
WYMIAR
7,96 MB
NAZWA PLIKU
Zabójczy kusiciel. Seria Rock Chick.pdf
ISBN
2585736877286

OPIS

Jules ma do załatwienia porachunki z dilerami narkotyków z Denver. Vance przysiągł sobie, że uczyni wszystko, by dziewczyna nie przypłaciła tego życiem. Kocha ją, ale Jules nie ma czasu na miłostki, jest zbyt zajęta ratowaniem świata. Co prawda udaje się jej zebrać naprawdę mocną ekipę, ale to jeszcze nie gwarancja sukcesu. Wręcz przeciwnie: to raczej gwarancja poważnych kłopotów.

Seria Rock Chick . 27,44 z ... "Zabójczy kusiciel", kolejny tom bestsellerowej serii "Rock Chick", to uzależniające połączenie gorącego romansu ze spektakularnym wątkiem sensacyjnym, którego nie można przegapić! Premiera już 18 listopada. „Zabójczy kusiciel" to przyjemna i wciągająca powieść, od której ciężko się było oderwać.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! "Zabójczy kusiciel" jest czwartym tomem cyklu Rock Chick, w którym dominuje miłość, sensacja i jakby tym razem trochę mniej humoru. Ale bez wątpienia ta książka wręcz kusi emocjami.

POWIĄZANE KSIĄŻKI