Wojna i miłość

Wojna i miłość - David Starmann | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Starmann
WYMIAR
12,20 MB
NAZWA PLIKU
Wojna i miłość.pdf
ISBN
2699110880838

OPIS

Nowoczesne technologie i dzieła sztuki na najwyższym poziomie.Romantyczne uczucia i wyrafinowany seks.Miłość i śmierć. Eros i Tanatos.Nad Polskę nadciągają chmary minidronów, które ostrzeliwują najważniejsze w kraju instytucje i paraliżują funkcjonowanie urzędów. Właśnie tak zaczyna się nowa technologiczna wojna. W ciągu kilku dni całe państwo pogrąża się w chaosie, a ośrodek władzy przenosi się do Krakowa. Wciągnięta w wir wydarzeń wojennych grupa nieznajomych musi uciekać przed śmiercią. Maria Magdalena, przebojowa bizneswoman, amerykański biznesmen żydowskiego pochodzenia, młody prawnik oraz polski żołnierz – komu z nich uda się przetrwać? Zamknięci w willi świdermajer pod Warszawą nie zdają sobie sprawy, że to dopiero początek ich pasjonującej drogi przez Nowy Jork, Paryż, Tel Awiw i Kraków, na której spotkają znacznie więcej wrogów niż przyjaciół…Powieść Davida Starmana to inspirująca, przełomowa, bezkompromisowa opowieść o miłości, która ma moc zmieniania świata.

Czas honoru ... Książki z serii Wojna i Miłość. Tu zgodzę się z panem, generale- oschłym tonem odezwał się biskup- że najdroższa człowiekowi ma być ojczyzna, bo jest jakby matka, co piersi... Oddział Tkaczenki wchodzi do Dąbrówki, w czworakach zachowują się poprawnie, ale w majątku dokonują grabieży i gwałtów.

Jako poddany cara, gdy wybuchnie wojna, zostanie wcielony do armii, czy tego będzie chciał, czy nie, pomyślał z przerażeniem Paweł. Wojna i miłość. Historia namiętnej miłości i wojny toczącej się za zamkniętymi drzwiami.Mickey Rooney ożenił się z Avą Gardner, bo potrzebował nowej zdobyczy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI