Wojna i miłość

Wojna i miłość - David Starmann | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
David Starmann
WYMIAR
8,83 MB
NAZWA PLIKU
Wojna i miłość.pdf
ISBN
2313781154688

OPIS

Nowoczesne technologie i dzieła sztuki na najwyższym poziomie.Romantyczne uczucia i wyrafinowany seks.Miłość i śmierć. Eros i Tanatos.Nad Polskę nadciągają chmary minidronów, które ostrzeliwują najważniejsze w kraju instytucje i paraliżują funkcjonowanie urzędów. Właśnie tak zaczyna się nowa technologiczna wojna. W ciągu kilku dni całe państwo pogrąża się w chaosie, a ośrodek władzy przenosi się do Krakowa. Wciągnięta w wir wydarzeń wojennych grupa nieznajomych musi uciekać przed śmiercią. Maria Magdalena, przebojowa bizneswoman, amerykański biznesmen żydowskiego pochodzenia, młody prawnik oraz polski żołnierz – komu z nich uda się przetrwać? Zamknięci w willi świdermajer pod Warszawą nie zdają sobie sprawy, że to dopiero początek ich pasjonującej drogi przez Nowy Jork, Paryż, Tel Awiw i Kraków, na której spotkają znacznie więcej wrogów niż przyjaciół…Powieść Davida Starmana to inspirująca, przełomowa, bezkompromisowa opowieść o miłości, która ma moc zmieniania świata.

Wpada w sidła bolszewickiego oddziału dowodzonego przez okrutnego Tkaczenkę, ale udaje mu się zbiec. Władek Jarociński (Wojciech Zieliński), pochodzący z chłopskiej rodziny ze Śremu żołnierz pruskiej armii i Józef ... „Wojna i miłość" to wyjątkowa romansowo-historyczna seria, której nie zapomnisz na długo.

Bronek poznaje świat warszawskiej cyganerii, zakochuje się w artystce kabaretowej Lulu. Pensja oficera nie wystarcza jednak na wystawne życie, zapożycza ... Bolszewicki komisarz Aleksander Sribielnikow zostaje skierowany do Polski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI