Studia z klasycznej etyki greckiej

Studia z klasycznej etyki greckiej - Włodzimierz Galewicz | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Włodzimierz Galewicz
WYMIAR
6,33 MB
NAZWA PLIKU
Studia z klasycznej etyki greckiej.pdf
ISBN
5313580169240

OPIS

"Studia z klasycznej etyki greckiej" Włodzimierza Galewicza – to zbiór dwunastu tekstów poświęconych pewnym wybranym zagadnieniom etycznym, zaczerpniętym z Platona (5 tekstów) i Arystotelesa (7 artykułów). Teksty te, jak pisze autor, powstawały na przestrzeni wielu lat, a część z nich ukazała się wcześniej albo w formie artykułów, albo rozdziałów w książce. Po­nowna publikacja tych już opublikowanych prac (niektóre teksty zostały zmodyfikowane na potrzeby książki) uzasadniona jest podkreślanym przez autora pragnieniem popularyzacji tych tekstów oraz zwiększenia ich dostępności (dotychczas były rozproszone w różnych pismach). Warto dodać, że do wcześniej publikowanych rozpraw autor dodał cztery całkowicie nowe teksty.

Nasza cena: 26,42 PLN. Oszczędzasz 26%. Książka Studia z klasycznej etyki greckiej do kupienia na multiszop.pl za jedyne 23,22 zł (Rabat 35%).

Polskie książki najtaniej w UK. Studia z klasycznej etyki greckiej Galewicz Włodzimierz Książka 33,20 35,70. Metafizyka i fikcja światów spoza nauk...

POWIĄZANE KSIĄŻKI