Przygody Tomka Sawyera (Lektura z opracowaniem)

Przygody Tomka Sawyera (Lektura z opracowaniem) - Mark Twain | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Mark Twain
WYMIAR
12,94 MB
NAZWA PLIKU
Przygody Tomka Sawyera (Lektura z opracowaniem).pdf
ISBN
5366893138930

OPIS

Lektura wraz opracowaniem to znakomita pomoc i inspiracja dla uczniów oraz nauczycieli. Tekst opatrzono wskazówkami interpretacyjnymi i hasłami ułatwiającymi nawigację po książce – dzięki nim łatwo znaleźć potrzebny w trakcie omawiania lektury fragment, zgromadzić materiały do wypracowań i ustnych wypowiedzi, zapamiętać najważniejsze informacje i utrwalić znajomość lektury. Zamieszczone na końcu książki opracowanie podporządkowano podstawie programowej. Zawiera ono ciekawy biogram autora, streszczenie, mapę mentalną, najważniejsze zagadnienia omawiane na lekcjach, a także wiele inspirujących informacji, podpowiedzi i zadań, dzięki którym czytanie lektury staje się twórczą przygodą. Opracowanie powstało pod kierunkiem Katarzyny Zioły-Zemczak, nauczycielki języka polskiego z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą, wieloletniej doradczyni metodycznej, a obecnie konsultantki ds. języka polskiego pracującej na co dzień z nauczycielami.

Przyjaźń - najlepsi przyjaciele Tomka to Joe Harper i Huckleberry Finn. Spośród tej dwójki zdecydowane pierwszeństwo ma Huck.

Zanim został pisarzem imał się różnych zawodów. Pracował w kopalniach srebra w stanie Newada ... Streszczenie krótkie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI