Na szczycie. Właściwy rytm

Na szczycie. Właściwy rytm - K.N. Haner | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
K.N. Haner
WYMIAR
6,29 MB
NAZWA PLIKU
Na szczycie. Właściwy rytm.pdf
ISBN
6853521728426

OPIS

Każde uczucie niesie za sobą konsekwencje. Ten, kto kocha, poświęca się dla miłości.Po dramatycznych wydarzeniach osamotniony Sedrick próbuje ułożyć swoje życie na nowo. Opieka nad dwójką maleńkich dzieci jest jednak ogromnym wyzwaniem, a demony przeszłości nie dają mu normalnie funkcjonować. Dręczą go niewyjaśnione sprawy oraz niedomówienia, a Sed nie ma pewności, czy kiedykolwiek jeszcze będzie miał okazję wszystko wyjaśnić. Wie, że stracił miłość swojego życia i nie potrafi się z tym pogodzić. Chce walczyć, tyle że sam nie wie, czy powinien i czy będzie miał szansę wszystko naprawić.Kontynuacja serii „Miłość w rytmie rocka”, która pozwoli zajrzeć w głąb psychiki seksownego menadżera zespołu rockowego - Sedricka Millsa.Czy Rebeka i Sedrick odnajdą w końcu właściwy rytm?

Wypróbuj 7 dni za darmo lub kup teraz do -50%! W "Na szczycie. Właściwy rytm"pisarka częściowo odeszła od seksualnych scen na rzecz zagłębienia się w psychikę swoich bohaterów, aby czytelnik mógł również dostrzec co nimi kieruje.

Właściwy rytm - K.N.Haner. Tytuł: Na szczycie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI