Misia i jej mali pacjenci. Nieoczekiwana przeprowadzka

Misia i jej mali pacjenci. Nieoczekiwana przeprowadzka - Aniela Cholewińska-Szkolik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aniela Cholewińska-Szkolik
WYMIAR
5,19 MB
NAZWA PLIKU
Misia i jej mali pacjenci. Nieoczekiwana przeprowadzka.pdf
ISBN
9441144796032

OPIS

Pasieka bardzo pożytecznych i pracowitych pszczół jest w dużym niebezpieczeństwie – pszczoły mogą stracić ukochany dom. Misia i Popik mają pomysł, jak je uratować – jest to jednak bardzo ryzykowne, a pszczoły wcale nie chcą opuszczać swojego ula. W parku Popik spotyka osłabionego, samotnego psa. W czasie wycieczki do lasu przyjaciele znajdują małego liska uwięzionego na dryfującym pniu. Czy przyjaciele uratują pszczoły? Czy bezdomny pies z parku wyzdrowieje i znajdzie nowy dom i kochającego opiekuna? Czy mały lisek odnajdzie swoją rodzinę? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tych wyjątkowych opowiadaniach z serii „Misia i jej mali pacjenci”.

22,38 zł Zobacz ... Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tych wyjątkowych opowiadaniach z serii „Misia i jej mali pacjenci". Nieoczekiwana przeprowadzka Książka pełna empatii! „Misia i jej mali pacjenci" to kolejny zbiór ciepłych i pogodnych opowiadań o małej dziewczynce o imieniu Misia, która razem ze swoim wiernym przyjacielem psem Popikiem prowadzi lecznicę... Misia i jej mali pacjenci.

To kolejna część przygód 7-letniej dziewczynki, która prowadzi własną klinikę weterynaryjną. Książka ukazała się nakładem wydawnictwa ZIELONA SOWA. Opinie i oceny książki Misia i jej mali pacjenci Nieoczekiwana przeprowadzka 8,0 23 oceny / 0 opinii Seria "Misia i jej mali pacjenci" to urocze i niezwykle wzruszające historie, które zapadają w pamięć.

POWIĄZANE KSIĄŻKI