Misia i jej mali pacjenci. Nieoczekiwana przeprowadzka

Misia i jej mali pacjenci. Nieoczekiwana przeprowadzka - Aniela Cholewińska-Szkolik | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Aniela Cholewińska-Szkolik
WYMIAR
9,27 MB
NAZWA PLIKU
Misia i jej mali pacjenci. Nieoczekiwana przeprowadzka.pdf
ISBN
5883875744525

OPIS

Pasieka bardzo pożytecznych i pracowitych pszczół jest w dużym niebezpieczeństwie – pszczoły mogą stracić ukochany dom. Misia i Popik mają pomysł, jak je uratować – jest to jednak bardzo ryzykowne, a pszczoły wcale nie chcą opuszczać swojego ula. W parku Popik spotyka osłabionego, samotnego psa. W czasie wycieczki do lasu przyjaciele znajdują małego liska uwięzionego na dryfującym pniu. Czy przyjaciele uratują pszczoły? Czy bezdomny pies z parku wyzdrowieje i znajdzie nowy dom i kochającego opiekuna? Czy mały lisek odnajdzie swoją rodzinę? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w tych wyjątkowych opowiadaniach z serii „Misia i jej mali pacjenci”.

Nieoczekiwana przeprowadzka ; Skip to the end of the images gallery. Skip to the beginning of the images gallery.

W tej książce znajdziecie trzy historie, w których poznacie kudłatego pieska z chorą łapą, nieoczekiwaną przeprowadzkę pszczelej rodziny oraz zagubionego małego liska, któremu Misia i Popik pomogą wrócić do rodziny. Pasieka bardzo pożytecznych i pracowitych pszczół jest w dużym niebezpieczeństwie - pszczoły mogą stracić ukochany dom. Misia i Popik mają pomysł, jak je uratować - My znamy i uwielbiamy ją od dawna :-) Nasze pierwsze spotkanie było totalnym zauroczeniem.

POWIĄZANE KSIĄŻKI