Magiczne królestwo ptaków. Śpiące kolibry

Magiczne królestwo ptaków. Śpiące kolibry - Anne Booth | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anne Booth
WYMIAR
12,47 MB
NAZWA PLIKU
Magiczne królestwo ptaków. Śpiące kolibry.pdf
ISBN
2798698690521

OPIS

Czarująca seria książek dla dzieci, w których główną rolę odgrywają ptaki. Każda z publikacji skupia się na innym gatunku. Na końcu książki znajdują się fascynujące fakty o ptakach, które zainspirowały autorkę do stworzenia tej serii.Magiczne królestwo ptaków. Śpiące kolibry Maja i jej przyjaciele po raz kolejny muszą zmierzyć się ze złym lordem, który tym razem ma plan pojmania i zamknięcia w klatkach najmniejszych ptaków świata kolibrów. Jednak dziewczynka zrobi wszystko, by nie dopuścić do tragedii.

Maja otrzymuje w prezencie niezwykłą kolorowankę „Magiczne Królestwo Ptaków", przeglądając kolejne strony, przenosi się do tej niezwykłej krainy zamieszkałej przez wróżki i najmniejsze ... Czarująca seria książek dla dzieci, w których główną rolę odgrywają ptaki. Każda z publikacji skupia się na innym gatunku.

Śpiące kolibry Maja i jej przyjaciele po raz kolejny muszą zmierzyć się ze złym lordem, który tym razem ... Książka Magiczne królestwo ptaków Śpiące kolibry - Booth Anne Kup Najtaniej w Księgarni Internetowej Selkar.pl Błyskawiczna Wysyłka w 24h Magiczne Królestwo Ptaków - Śpiące kolibry, Wydawnictwo Ibis. Na miejscu okazuje się, że Maja jest Strażniczką Książki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI