Katarynka (Ilustrowana klasyka)

Katarynka (Ilustrowana klasyka) - Bolesław Prus | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bolesław Prus
WYMIAR
3,12 MB
NAZWA PLIKU
Katarynka (Ilustrowana klasyka).pdf
ISBN
8409780591608

OPIS

Katarynka Bolesława Prusa przedstawia zderzenie dwóch światów, wykształconego mecenasa – pana Tomasza i ubogiej, niewidomej dziewczynki. Pan Tomasz pod wpływem niespodziewanych wydarzeń postanawia pomóc małej sąsiadce. W noweli tej Prus zwraca uwagę czytelnika na kwestię filantropii i życia zgodnego z ideą utylitaryzmu. Nadaje się na nagrody dla uczniów szkół podstawowych.Seria "Ilustrowana klasyka" to klasyczne publikacje kanonicznych twórców, wydane w oryginalnej szacie graficznej. Każda z książek wydanych w tej serii została wzbogacona ilustracjami, dzięki czemu lektura książki staje się atrakcyjniejsza.

W noweli tej Prus zwraca uwag... Ilustrowana klasyka. Katarynka IBIS.

Ilustrowana Klasyka W.2 już od 2,44 zł - od 2,44 zł, porównanie cen w 12 sklepach. Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Prus Bolesław Katarynka Ilustrowana Klasyka: 2,99 zł Szeroka oferta muzyki, filmów, książek, multimediów i nie tylko.

POWIĄZANE KSIĄŻKI