Odkrywanie Arduino. Narzędzia i techniki inżynierii pełnej czaru. (wydanie II)

Odkrywanie Arduino. Narzędzia i techniki inżynierii pełnej czaru. (wydanie II) - Jeremy Blum | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jeremy Blum
WYMIAR
10,73 MB
NAZWA PLIKU
Odkrywanie Arduino. Narzędzia i techniki inżynierii pełnej czaru. (wydanie II).pdf
ISBN
3305207086416

OPIS

Mikrokontroler Arduino szybko może stać się Twoim ulubionym narzędziem, pasją albo wstępem do fascynującego świata elektroniki, programowania, systemów sterujących, interakcji człowieka z komputerem, a nawet... sztuki! Arduino może zrobić wszystko, co tylko zechcesz: sterować domową uprawą ziół, być serwerem sieciowym albo autopilotem czterośmigłowego drona. Umożliwia korzystanie z intuicyjnego języka programowania, a także pozwala się łatwo doposażyć w czujniki, serwomechanizmy, oświetlenie, głośniki, dodatkowe moduły i inne układy scalone. Trudno wymienić wszystkie możliwości Arduino, gdyż ogranicza je tylko wyobraźnia.Oto zaktualizowane i rozszerzone wydanie książki, dzięki której poznasz wybrane zagadnienia z dziedziny fizyki, elektroniki i cyfrowego projektowania. Omówiono też podstawy algorytmów i charakterystyczne dla Arduino koncepcje programistyczne. Znalazły się tu zaktualizowane projekty i nowe tematy, takie jak łączność bezprzewodowa czy silniki krokowe, oraz dużo więcej wiadomości związanych z elektrotechniką i projektowaniem produktu. Dowiesz się, jak łączyć ze sobą różne elementy, a także jak czytać schematy i w jaki sposób dobierać odpowiednią część dla konkretnego projektu. Nauczysz się projektować i tworzyć kompletny kod. Przekonasz się, że przedstawione tu praktyki z zakresu elektrotechniki, projektowania systemów i programowania można szeroko stosować, również poza światem Arduino.W książce:funkcjonalność płytek Arduino i ich wykorzystywanie do różnych zadańczujniki cyfrowe, analogowe i interfejsy komunikacyjnezasady projektowania systemu, programowania i elektrotechnikifragmenty kodu, najlepsze praktyki oraz gotowe do zastosowania schematy systemówbudowa elementów, które można podłączyć do internetuArduino: oto świat łączący inżynierię i magię!

(wydanie II) 62,30 z ... Odkrywanie Arduino. Narzędzia i techniki inżynierii pełnej czaru - Mikrokontroler Arduino szybko może stać się Twoim ulubionym narzędziem, pasją albo wstępem do fascynującego świata elektroniki, programowania, systemów sterujących, interakcji człowieka...

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Odkrywanie Arduino. Narzędzia i techniki inżynierii pełnej czaru Język: polski.

POWIĄZANE KSIĄŻKI