Nóż w plecy, czyli wspomnienia muzykantów

Nóż w plecy, czyli wspomnienia muzykantów - Bogdan Pniewski | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Bogdan Pniewski
WYMIAR
12,48 MB
NAZWA PLIKU
Nóż w plecy, czyli wspomnienia muzykantów.pdf
ISBN
1653891454298

OPIS

Życie nie zawsze gra melodie tak piękne, jak tego oczekujemy.Jeszcze w epoce PRL-u, podczas wiejskiej imprezy uwagę dociekliwego inżyniera przykuli nadużywający alkoholu muzykanci śpiewający piosenki opatrzone wulgarnym tekstem. Jakiś czas później do obserwatora dotarła wiadomość, że muzycy zginęli w wypadku samochodowym. Zainteresowało go, kim byli prywatnie, dlaczego wybrali tak osobliwy, wymagający wielkiego samozaparcia sposób zarobkowania oraz jakie mieli plany i marzenia.Te i inne pytania sprawiły, że Bogdan Pniewski postanowił pochylić się nad pogardzanym przez niektórych, przez innych podziwianym zawodem muzykantów weselnych. Oto słodko-gorzkie opowieści oparte na prawdziwych ludzkich historiach, nierzadko dalekich od beztroskiej atmosfery ludowej zabawy.

Zainteresowało go, kim byli prywatnie, dlaczego... Informacje o NÓŻ W PLECY, CZYLI WSPOMNIENIA MUZYKANTÓW - 8507958426 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2020-05-13 - cena 26,21 zł Nóż w plecy czyli wspomnienia muzykantów - Bogdan Pniewski - opis książki: Życie nie zawsze gra melodie tak piękne, jak tego oczekujemy.

Jakiś czas później do obserwatora dotarła wiadomość, że muzycy zginęli w wypadku samochodowym. Zainteresowało go, kim byli prywatnie, dlaczego ... Nóż w plecy, czyli wspomnienia muzykantów.

POWIĄZANE KSIĄŻKI