Naturalnie dla zdrowia

Naturalnie dla zdrowia - Agnieszka Cegielska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Cegielska
WYMIAR
8,58 MB
NAZWA PLIKU
Naturalnie dla zdrowia.pdf
ISBN
2084217429450

OPIS

Droga do zdrowia – przejdź ją z Agnieszką Cegielską i z jej rozmówcamiWielu z nas myśli, że droga do zdrowia jest długa i niełatwa. Jednak często okazuje się, że może być zdecydowanie krótsza i prostsza. W książce Naturalnie dla zdrowia Agnieszka Cegielska postanowiła porozmawiać ze specjalistami, którzy zajmują się zdrowiem. Jak bardzo mogą pomóc nam odpowiednia dieta, osteopatia, terapia krzyżowo-czaszkowa, chiropraktyka, hirudoterapia i wiele innych terapii? Co możemy zrobić, aby w naturalny sposób wesprzeć naszą odporność i jak robią to ci, którzy na co dzień pomagają innym? Co zrobić, aby uwolnić z organizmu nagromadzony latami stres i pokochać niedoskonałości swojego ciała? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszej książce znanej i cenionej propagatorki zdrowego stylu życia, Agnieszki Cegielskiej.Naturalnie dla zdrowia to twoja recepta na zdrowe życie.

Objętość 227, [5] stron : Rozmiary 23 cm. UKD ... ekoDrogeria Kopalnia Zdrowia oferuje kosmetyki naturalne i ekologiczne do pielęgnacji włosów, twarzy, ciała i zębów.

Mama trójki dzieci. Droga do zdrowia - przejdź ją z Agnieszką Cegielską i z jej rozmówcami Wielu z nas myśli, że droga do zdrowia jest długa i niełatwa. Jednak często okazuje się, że może być zdecydowanie krótsza i prostsza.

POWIĄZANE KSIĄŻKI