Naturalnie dla zdrowia

Naturalnie dla zdrowia - Agnieszka Cegielska | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Agnieszka Cegielska
WYMIAR
11,61 MB
NAZWA PLIKU
Naturalnie dla zdrowia.pdf
ISBN
8735376113455

OPIS

Droga do zdrowia – przejdź ją z Agnieszką Cegielską i z jej rozmówcamiWielu z nas myśli, że droga do zdrowia jest długa i niełatwa. Jednak często okazuje się, że może być zdecydowanie krótsza i prostsza. W książce Naturalnie dla zdrowia Agnieszka Cegielska postanowiła porozmawiać ze specjalistami, którzy zajmują się zdrowiem. Jak bardzo mogą pomóc nam odpowiednia dieta, osteopatia, terapia krzyżowo-czaszkowa, chiropraktyka, hirudoterapia i wiele innych terapii? Co możemy zrobić, aby w naturalny sposób wesprzeć naszą odporność i jak robią to ci, którzy na co dzień pomagają innym? Co zrobić, aby uwolnić z organizmu nagromadzony latami stres i pokochać niedoskonałości swojego ciała? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w najnowszej książce znanej i cenionej propagatorki zdrowego stylu życia, Agnieszki Cegielskiej.Naturalnie dla zdrowia to twoja recepta na zdrowe życie.

Naturalne czy syntetyczne, co wybierzesz? Ciało i rozum podpowiadają naturę i bardzo słusznie! Szczególnie w przypadkach kiedy mówimy o przedłużonych terapiach, syntetyczne środki wykazują szereg skutków ubocznych. Zupełnie inaczej sprawa przedstawia się z olejami CBD. Jeżeli na co dzień ciężko jest Ci zrobić coś dobrego dla siebie, a jednak chcesz być bliżej wymarzonego, zdrowego stylu życia i formy, NaturalneMetody.pl są odpowiedzią dla Ciebie.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! Naturalnie dla zdrowia to moje pierwsze spotkanie z panią Agnieszką Cegielską, propagatorką zdrowego stylu życia, autorką kilku poczytnych książek o życiu w zgodzie z naturą. Uzbrojona w kubek herbaty opowiem Wam o tym spotkaniu poniżej.

POWIĄZANE KSIĄŻKI